Найяскравіші події вересня в Пушкінському районі

Пробіжка до Двірцевій площі, прогулянка по Олександрівському парку, посиденьки в «Сенотеатре», спілкування з майстрами мистецтв і перегляд ще не вийшли в прокат новинок кіно. Такий шорт-лист занять вихідного дня для жителів малоповерхових «Зразкових кварталів» в Пушкінському районі Санкт-Петербурга Пробіжка до Двірцевій площі, прогулянка по Олександрівському парку, посиденьки в «Сенотеатре», спілкування з майстрами мистецтв і перегляд ще не вийшли в прокат новинок кіно

shutterstock.com

Новобудови на півдні Петербурга задають все більш високі стандарти житлового середовища. Так, «Зразкові квартали», які ТОВ «Термінал-Ресурс» зводить в рамках проекту комплексної забудови «На Царськосельський пагорбах», відрізняються низькою щільністю забудови і незвичайним ландшафтним дизайном прилеглої території. Але дійсно рідкісне перевага цього проекту - його близьке сусідство з рекреаційними об'єктами міста Пушкін.

Нинішня осінь дарує новоселам « зразкових кварталів »Прекрасні можливості для яскравого старту спортивного, культурного і навіть наукового сезону.

• У перше осіннє неділю, 2 вересня в Павлівському парку стартує екологічний сімейний фестиваль «Павловська білка». За час існування фестиваль обзавівся традиціями, популярними і у дорослих, і у зовсім маленьких учасників. Море вражень дарують костюмований велопарад «Веселі білочки» і конкурс болючих костюмів, різні майстер-класи та «Сенотеатр» на відкритому повітрі, де глядачі дійсно розташовуються на тюках з сіна і пеньках.

фото надане компанією ТОВ "Термінал-Ресурс"

Вересень для будь-якої людини символізує занурення в навчання. Однак, завдяки державному музею-заповіднику «Царське Село», старт навчального року в Пушкіні стане не тільки пізнавальним, а й святковим.

• 8 вересня на території Олександрівського парку пройде вже сьомий «Яблучний опівдні» - захоплюючий і, за відгуками учасників, дивно смачний фестиваль. Музей відкриє двері комплексу «Верхні теплиці» в Олександрівському парку, всі бажаючі зможуть не тільки прогулятися по знаменитому яблуневому саду, але і дізнатися про традиції облаштування оранжерейних садів і сучасних принципах догляду за фруктовими деревами.

В цей же день в КВЦ «ЕКСПОФОРУМ», розташованому поруч з ЖК « зразкові квартали », Стартує XIII Громадська акція« Обираю спорт ». Учасники акції зможуть поспілкуватися зі спортивними фахівцями, спробувати власні сили в обраному виді спорту і навіть записатися в вподобану секцію тут же, на місці. Для кожної вікової категорії організатори передбачили щось своє: для дітей і підлітків - інтерактивні майданчики; для дорослих - живе спілкування з уславленими тренерами і олімпійськими чемпіонами. І для всіх - виступ кращих творчих колективів міста і безліч конкурсів.

І для всіх - виступ кращих творчих колективів міста і безліч конкурсів

фото надане компанією ТОВ "Термінал-Ресурс"

• Наступна знакова дата нового творчого сезону - 9 вересня. Центр культури, кіно і дозвілля «Павловськ» запрошує на День відкритих дверей. Для гостей свята - концертна програма, вікторини, неформальне спілкування з керівниками творчих колективів та розваги на будь-який смак.
  • 16 вересня новоселам «Зразкових кварталів» випаде новий шанс оцінити переваги активного способу життя, взявши участь в найстарішому масовому забігу в Росії. Легкоатлетичний пробіг Пушкін - Петроград відбувся вперше в 1923 році, в повоєнний час традиція відродилася з ініціативи легендарного спортивного журналіста Валентина Семенова, з 2006 року забіг присвячений його пам'яті. Дистанцію забігу Пушкін - Санкт-Петербург учасники можуть вибрати самостійно: 2, 5, 15 або 30 км.
  • І знову місце дії - КВЦ «ЕКСПОФОРУМ». 18 - 21 вересня тут відбудеться єдиний в Росії, країнах Балтії та СНД професійний форум, який об'єднує кінопрокат, телебачення та цифрові медіа. Для людей, які люблять кіно, форум цікавий презентаціями та показами новинок вітчизняної кіноіндустрії. У програмі заявлені такі очікувані картини, як «Ялинки 7», «Три богатирі і спадкоємиця престолу», «Вовки та вівці: хід свинею» і багато інших.

фото надане компанією ТОВ "Термінал-Ресурс"

І це тільки частина вересневих подій! Словом, початок осені буде щедрим і на теплі дні, якщо вірити прогнозам метеорологів, і на події, в яких зможуть взяти участь новосели « зразкових кварталів ».

Матеріал підготовлений компанією ТОВ Термінал-Ресурс для мешканців житлових комплексів "Зразкові квартали"

Довідка про компанію ТОВ «Термінал-Ресурс»

Житлові квартали "Зразковий квартал", "Зразковий квартал 2", "Зразковий квартал 3", "Зразковий квартал 4" - Забудовник ТОВ "Термінал-Ресурс", проектні декларації на сайті www.devcent.ru/dokumentacziya