Акція «Ніч кіно» в Кіровській області пройде на 110 майданчиках

Регіон входить в число лідерів за цим показником в Росії.

25 серпня відбудеться всеукраїнська акція «Ніч кіно». О 20:00 на території всієї Кіровської області почнеться показ фільмів, які глядачі раніше вибирали в режимі онлайн-голосування. Сьогодні, 22 серпня, в прес-центрі регіонального уряду відбулася прес-конференція за участю Тетяни Мазур, міністра культури Кіровської області.

«Всього по Росії 2500 майданчиків і Кіровська область в числі лідерів по їх найбільшою кількістю. Сюди входять і кінотеатри, і відкриті майданчики, і будинки культури, і парки. Створюючи традиції цього заходу, напевно, одне з найбільш правильних рішень - проводити онлайн голосування по вибору фільмів. Буквально перед початком прес-конференції ми отримали диски, які передамо в муніципалітети та кінотеатри. Вибір припав на такі фільми, як: «Останній богатир» для сімейного перегляду, «Рубіж» і «Танки», - сказала Тетяна Мазур.

Тетяна Сергіївна зазначила, що акцію «Ніч кіно» традиційно доповнюють виставки, театралізовані вистави. Цей рік не стане винятком і подібні заходи пройдуть у внутрішньому дворику кінотеатру «Зміна» - центральної відкритим майданчиком міста.

«Ми вже втретє бере участь у акції і завжди готуємо для гостей культурно-розважальну програму. Основним і найцікавішим моментом в акції є кінотеатр під відкритим небом, який дозволяє створити особливу атмосферу під час перегляду кінофільмів. Під час культурно-мистецької програми гостей чекають зустрічі з кіногероями, фотозоні, концерт живої музики », - сказав Володимир Ивонин, Директор кінотеатру« Зміна ».

Фільми у відкритому кінотеатрі показуватимуть на великому екрані розміром 5 на 4 метри.

«Є така мрія: після ремонту будівлі музею Васнєцових на наступний рік організувати показ фільмів акції на його стінах», - поділилася ідеєю Тетяна Сергіївна.

Разом з представниками міських ЗМІ, в прес-конференції віддалено брали участь районні видання та чиновники. Тетяна Мазур закликала муніципалітети брати участь в програмі міністерства культури РФ. Вона дає можливість купувати обладнання для кінотеатрів і будинків культури.

«Умови програми чудові. Найголовніше, що 5 мільйонів рублів можна отримати як субсидію, при цьому в заявці не потрібно відображати вкладення муніципалітету, а тільки виділити майданчик для кінозалу. Дуже хотілося б, щоб ви почули цей заклик попрацювати. Ми говоримо, що у нас відкрилося вже 11 кінозалів, я думаю, що цього недостатньо. Так, в Слобідському дуже оперативно подали заявку і центр культурного розвитку отримав новий кінозал », - сказала міністр.

«У Слобідському в новому сучасному центрі культурного розвитку« Вітрила »після 20-річної перерви відкрився кінозал на 250 місць. Перемога в федеральному грантовому конкурсі Фонду кіно дозволила придбати сучасне лазерне обладнання. У «вітрилах» показуються світові прем'єри. Зміна фільмів - щочетверга. За два роки кінотеатр відвідали більше 50 тисяч осіб », - докладніше розповіла Анжела Кротова, заступник глави адміністрації міста Слобідського з профілактики правопорушень та соціальних питань.

Тетяна Мазур також зазначила, що за роки реалізації федеральної програми з підтримки вітчизняного кінематографу і відкриття нових кінотеатрів, Кіровська область отримала понад 55 мільйонів рублів.

Отже, 25 серпня в кінотеатрі «Зміна» програма всеросійської акції почнеться о 19:30. До речі, в рамках підготовки до святкування 75-річчя розгрому радянськими військами німецько-фашистських військ в Курській битві перед кожним сеансом глядачі побачать ролик # КУРСКАЯБІТВА_75.

Крім «Зміни» в день акції кировчане зможуть подивитися фільми «Танки» (реж. Кім Дружинін), «Рубіж» (реж. Дмитро Тюрін) і «Останній богатир» (реж. Дмитро Дьяченко) в кінотеатрі «Киномакс». Сеанси: 21:30, 22.00, 22:30.