Картина дочки Олександра Тихомирова пішла на французькому аукціоні за подвійною ціною

1. Матеріали по темі

Картина екс-Благовіщенка Дар'ї Тихомирової, дочки відомого амурського художника , Пішла на французькому аукціоні за подвійною ціною. Благодійні торги на користь фонду FD.ID проходили в Парижі в аукціонному домі Hotel Drouot 21 жовтня. Фонд займається проектами з розвитку соціальних зв'язків, особистого і колективного розвитку людей з обмеженими можливостями навколо інтерактивних і цифрових ЗМІ, мистецтва і культури. Проводив аукціон музей сучасного мистецтва MoLA (Museum of Living Art) спільно з відомою компанією EPSON.

- Взяти участь в аукціоні мені запропонувала фотограф Афсане Афхамі, з якою я познайомилася в Парижі, і тепер ось уже два роки ми дружимо. Це моє перше участь в аукціоні. Для художника такий захід - можливість вийти на міжнародний арт-ринок. Дуже часто колекціонери, перш ніж придбати роботу, перевіряють, котирується даний художник на арт-ринку, за скільки було продано його роботи. Звичайно, багато талановитих і успішні художники ніколи не виставлялися на торгах в аукціонних будинках і були не менш затребувані. Я ж вирішила взяти участь в цьому авантюрний проект, експерименті, як я це називаю, оскільки пропозиція надійшла, - розповіла кореспонденту «Амурської правда» Дар'я Тихомирова.

Стартова ціна картини, заявлена ​​комісаром, - 200-400 євро. В ході торгів твір екс-амурчанкі було продано за 750 євро, це близько 50 700 рублів. Роботу «Інь і Ян» Дар'я написала в 2016 році. раніше вона виставлялася в Паризькому салоні, однією з найпрестижніших мистецьких виставок Франції. Тепер картина, вірніше, її цифрова копія, зроблена у співпраці з фірмою EPSON, стане експонатом музею MoLA.

Зараз Drouot вважається у Франції самим респектабельним аукціонним будинком. Щороку він проводить близько 2 000 аукціонів. На торги виставляються найрізноманітніші лоти: від скульптур і художніх творів до старовинного антикваріату і сходів Ейфелевої вежі.

Матеріали по темі

Картина екс-Благовіщенка Дар'ї Тихомирової, дочки відомого амурського   художника   , Пішла на французькому аукціоні за подвійною ціною «Він знав, що картини залишаться на століття»: Хейхе увічнив пам'ять про Олександра Тихомирова 21.05.2019, 7:01 У китайському Хейхе відкриється музей імені Олександра Тихомирова 11.05.2019, 10:41 Осиротілі віконниці: в Благовєщенську відкрили музей іконописця Олександра Тихомирова 20.09.2018, 18:03 Майстерня амурського художника Олександра Тихомирова стане музеєм 15.09.2018, 13:14 Амурські рок-групи допоможуть зібрати гроші маленької Насті з раком нирки 18.04.2018, 16:22 Друзі організували виставку пам'яті художника Олександра Тихомирова 11.03.2018, 19:57 У амурської столиці на елітному маскараді влаштують аукціон в допомогу бездомним тваринам 15.01.2018, 9:22 «Доброфест» зібрав 80 тисяч рублів на лікування маленької Даші 23.05.2017, 11:17 Художник від Бога, меценат і справжній мужик: друзі Олександра Тихомирова про оконопісце 19.05.2017, 9:28 Олег Кожемяко висловив співчуття рідним і близьким Олександра Тихомирова 19.05.2017, 9:22

показати ще