Жанна Агузарова слухати онлайн безкоштовно всі пісні

1. Залишити коментар

У нас ви можете завантажити або слухати пісні та альбоми «Жанна Агузарова» Для того щоб завантажити пісні або альбоми в MP3 виконавця «Жанна Агузарова», Вам потрібно клікнути по посиланню «Завантажити». Для прослуховування пісень і альбомів треба клікнути кнопку «Слухати» У нас ви можете завантажити або слухати пісні та альбоми «Жанна Агузарова» Для того щоб завантажити пісні або альбоми в MP3 виконавця «Жанна Агузарова», Вам потрібно клікнути по посиланню «Завантажити»

Жанна Агузарова (р. 7 липня 1967) - російська рок-співачка, одна з найяскравіших особистостей російського рок-н-ролу. Народилася в Середній Азії. Там її мама працювала після розподілу завідуючої аптекою. Її прадіди по материнській лінії були селянами-колоністами, що переселилися до Сибіру по столипінської реформи, одні з Тульської області, а інші з Могильовської. Повернувшись з ВВВ, її дід з сім'єю був призначений на роботу в Китай, де пропрацював кілька років. По батьківській лінії вона з княжого роду аланів. Коли Жанна була зовсім маленька, її мама повернулася на батьківщину в селище близько Новосибірська, де і пройшло дитинство співачки.
Безуспішно намагалася вступити до кілька театральних навчальних закладів (в Новосибірську, Ростові-на-Дону, Свердловську). Деякий час жила в Ростові-на-Дону. У 1982 році приїхала в Москву. Навчалася в ПТУ на маляра, надходила в театральні училища. На іспитах в ГІТІСі / Фоменко / з 12 членів приймальної комісії 11 осіб були проти її прийому. Коли Жанна вирішила поступити в музичне училище імені Гнесіних, їй винесли вирок: Голоси немає !. У тому ж році, представившись Іванною Андерс, познайомилася з лідером групи Браво Євгеном Хавтаном і була прийнята в групу вокалісткою.

У 1985 році Агузарова вступила до музичного училища ім. Іпполітова-Іванова на відділення народного співу, звідки її тричі виганяли: вона не хотіла вчити сольфеджіо, гармонію і співати в хоре.Била заарештована на концерті Браво: провела 3 дні в КПЗ, була вислана з Москви, працювала в Тюменській області приймальницею в ліспромгоспі. У 1985-1988 рр. виступала в складі Браво, знайшла всесоюзну популярність. У 1986 році співпрацювала з групою Нічний проспект (вийшов спільний альбом (2 пісні)).
На якийсь час продюсером Жанни стала Алла Пугачова: Музичний Ринг 1986, завдяки їй відбувся перший великий концерт БРАВО в КЗ Олімпійський "Рахунок 904 Чорнобиль". У 1988 році Агузарова зайнялася сольною кар'єрою - Музичний Ринг 1988 - де Жанна перемогла польську співачку Малгажату Островського і назавжди перевернула своєю незвичайною щирою манерою поведінки і дивовижним голосом мислення радянських людей всіх вікових категорій і соціальних груп. Закінчила Московське музичне училище ім. Іпполітова-Іванова (1990). Записала Русский Aльбом (1989, 1990). У Москві і в Ленінграді, де виступила на цьому альбомі композитором, автором слів, аранжувань, сама ставила саунд, тобто продюсувала, а так само була спонсором власного альбому.

У 1989-1990 роках гастролювала з сольною програмою по неосяжному Радянському Союзу від Єревана до Далекого Сходу, від Баку, Махачкали до Сибіру і т.д. 6 жовтня 1990 роки виїхала до США. З 1991 року працювала співачкою в російській ресторані Чорне море в Лос-Анджелесі. В1992 році взяла участь в зйомках концертного туру-фільму "Жанна і Браво в Ізраїлі".
У 1993 році в Лос-Анджелесі колишнім лідером групи "Центр" Василем Шумовим був записаний авторський диск (4 пісні заспівав А.Ж.), який він назвав на честь творчого американського псевдоніма Жанни на той період часу "Ninneteen Ninety's", а також оформив обкладинку цього альбому її автопортретом. В1993 році в жовтні повернулася в СНД для участі в гастролях з Браво, присвячених десятирічного ювілею групи. Незважаючи на напіввійськовий стан в країні, палаючий Білий дім, танки на вулицях Москви і т. Д., Група Браво і Жанна Агузарова при повних аншлагах відпрацювали всі 32 запланованих концерту.
5 травня 1996 року повернулася в Росію. Вона йшла по трапу, помахуючи лише однієї сумочкою і балалайкою. З цим інструментом в Лос-Анджелесі вона не розлучалася. Поряд з іншими зірками російської сцени взяла участь в передвиборній акції Б.Н. Єльцина Голосуй або програєш.

У 1998 році відправилася в ювілейний тур групи Браво, але, виступивши на п'яти концертах, поїхала в Москву. Перевидається Русский альбом і старі хіти Браво; барабанщик групи Павло Кузін, випускаючи альбом реміксів на ранні речі Браво, називає його Браво, Жанна !. Статус першої рок-н-рольної леді повернувся до співачки.
У 2003 році виходить останній на даний момент Альбом Bac2futurek.
В даний час дає концерти, здебільшого клубні. Основу її концертного репертуару складає матеріал Російського альбому - такі пісні, як "Мені добре поруч з тобою", "Дотик до Єсеніна", "Луч" і ін., І пісні групи Браво 1980-х років - "Старий готель", "Чудесна країна "," Відкриття "," Синьоокий хлопчик "," День за днем ​​"," Марсіанка ". Виконує Жанна також і нові пісні Королева Краси, "Папа", "В Москві дощик", "Ти мій улюблений", "Мама", Далеко, "Над тобою яскраво горить зірка" і багато інших. Агузарова періодично з'являється в музичних програмах на ТБ (Нтв Бенефіс / Блакитні вогники, Естрадні концерти). Hа Радіо (Срібний дощ, Finam FM, Retro FM, і багато ін). Одна з останніх робіт Жанни Агузарової - головна роль / озвучування / мультиплікаційного фільму "Мами застрягли на Марсі", в прокаті з 2011 р