Володимир Путін дав грошей екатерінбуржцев на створення альбому про уральські камені

Уральські камені відомі по всьому світу

Володимир Путін підписав указ про гранти для підтримки творчих проектів у галузі культури і мистецтва. Серед сотні тих, кому пощастило, є і екатерінбуржец Юрій Петрович Литвиненко. Йому виділили грошей на створення мультимедійного альбому «Скарби кам'яного пояса».

Документ опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації. Серед одержувачів грантів є, наприклад, художній керівник театру фольклору «Російська пісня» Надія Бабкіна та співак Олег Погудин, який отримає гроші на організацію циклу концертних програм. Багато москвичів і діячів культури - з Санкт-Петербурга. Це все музейні та бібліотечні працівники, вчені, історики, журналісти, викладачі, письменники, художники, театральні діячі, режисери, краєзнавці, соціологи, фотографи і музиканти.

Представник Свердловської області в списку тільки один. Сотню проектів відібрали за результатами конкурсу, проведеного в 2017 році. Такі гранти видаються щорічно. Яка сума гранту - в документі не уточнюється, її повідомлять одержувачам пізніше.

Уральська земля дійсно багата на коштовності. Наприклад, недавно ми розповідали, як в шахту під Азбестом спустилася учасниця шоу «Уральські пельмені» Юлія Міхалкова і знайшла там жменю смарагдів .

Текст: Олена ХАЗІНУРОВА
Фото: Артем Устюжаніна / E1.RU