У Сиктивкарі виступить королева шансону Ірина Круг «БНК

20 лютого в театрі опери та балету пройде вечір шансону Ірини Круг. Співачка не в перший раз в Сиктивкарі, але за темпами продажу квитків вже очевидно, що і цей концерт пройде за аншлагу, повідомив портал « Куди йти! ».

Куди йти

фото tyumen.kassy.ru

Багаторазова володарка премії «Шансон року», співачка зі своїм стилем і особливим репертуаром, за десятирічну кар'єру Коло записала сім сольних альбомів і близько ста пісень.

Крім своїх відданих шанувальників, «у спадок» Ірина перейняла і шанувальників свого знаменитого чоловіка - Михайла Круга, убитого при загадкових обставинах в 2002 році.

Пісні Ірини - глибокі особисті переживання жінки, пізнала любов і втрати, щастя і розставання. У двох відділеннях концерту прозвучать нові пісні і давно стали популярними хіти: «Жиган-Лимон», «Моя королева», «Не кидай мою любов», «Тобі, моя остання любов», «Без тебе», «Букет з білих троянд» , «Два самотності», «Ключики».

Початок концерту - о 19 годині. Довідки: 24-53-58 (каса театру), 55-11-30 (каса ЦУМу).