У Донецьку Вакарчук представить новий альбом, а "Міс Донбас" роздягне дівчат

Святослав Вакарчук і компанія представлять в столиці шахтарського краю свій новий альбом & laquo; Земля & raquo ;. Фото: facebook.com/okeanelzyofficial

Перший місяць літа потішить меломанів Донецька плеядою знаменитих артистів, які відвідають наше місто з концертами.

Так, вже 7 червня в 17:00 в нічному клубі "Чикаго" виступить фіналіст відомого талант-шоу "Х-фактор" Дмитро Сисоєв. Після того як 22-річний співак підкорив всю країну своїми вокальними даними, артист вирушив у сольне турне по містах України. Для донеччан Дмитро Сисоєв приготував сюрприз - свою нову авторську пісню "малюночок". Тікети на концерт виконавця обійдуться фанатам в 80 гривень, а місце у віп-зоні - в 100.

В цей же день в Маріуполі в ДК "Металургів" пройде благодійний концерт грецької музики. Ініціатором концерту став Генеральний консул Грецької республіки в Маріуполі Дімітріос Папандреу. Вхід на концерт вільний, проте на заході будуть збирати благодійні пожертвування для допомоги пацієнтам міських лікарень.

А ось 11 червня о 19:00 відбудеться найважливіше музична подія місяця - льодову арену "Дружба" з концертом відвідає українська рок-група "Океан Ельзи". Легенди вітчизняного року приїдуть в рамках великого туру, який стартував в травні і охопить 27 міст України. Святослав Вакарчук і компанія представлять в столиці шахтарського краю свій новий альбом "Земля". Квитки на концерт "океанів" стартують від 100 гривень, найдорожчі тікети обійдуться шанувальникам творчості групи в 440. Правда, всі квитки зараз продані, і щоб потрапити на концерт, доведеться скористатися послугами перекупників і придбати пропуск в "Дружбу" набагато дорожче за номінальну вартість.

Тих донеччан, які звикли сприймати прекрасне не тільки в звуках, але і в образах, 14 червня чекають в парку імені Щербакова. Там стартує щорічний свято жіночої краси і грації "Міс Донбас-2013". Цього року вибір найкрасивішої дівчини пройде в класичному форматі конкурсів краси. Так, організатори вирішили відмовитися від міксу модного дефіле, театральної вистави і концерти приїжджих зірок, а зосередити всю увагу журі на самих учасницях. 18 дівчат з усієї України постануть на сцені в однотипних нарядах, і навіть пройдуть публічне співбесіду. Вибирати першу красуню Донбасу почнуть о 21:00, а квитки цінителям краси обійдуться в 300 і 800 гривень. До слова, максимальна ціна тікетів на концерт легендарних The Prodigy, які сьогодні дадуть концерт в Києві, становить 750 гривень.

Завершать концертний червня зірки соціальних мереж Макс корж , Анастасія Шевченко і Роман Жолудь, які дадуть спільний концерт в льодовій арені "Дружба" 28 червня о 19:00.

ДЖАЗ І РІДКІСНІ АРІЇ. Для театралів закриття 81-го сезону в "Донбас Опера" ознаменується грандіозним гала-концертом. Як розповів "Сегодня" художній керівник театру Вадим Писарєв, для донеччан в опері готують справжній сюрприз. "Глядачі побачать все найкраще, що було в цьому сезоні, - все нове і прем'єрне. Ми хочемо зробити концерт в атмосфері опери" Кармен ", щоб вийшло як би цілісний твір, - поділився Писарєв. - Будуть звучати уривки з арії" Лакме ", "Дон Карлос", які рідко виконуються. З балетних номерів будуть "Собор Паризької Богоматері", "Половецькі танці", "Вальпургієва ніч", "Лебедине озеро". На сцені також виступить тріо тенорів, джазовий квартет. тобто ми покажемо як новаторські твори, так і шедеври світової класики. Буде цікаво ий концерт, і він буде краще, ніж хто-небудь коли-небудь робив ". Закриття сезону відбудеться 27 червня о 18:00. Квитки на виставу - від 30 до 80 гривень.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку