Linkin Park порівняли свій новий альбом з екзотичною стравою

Один з лідерів колективу, Майк Шинода, заявив, що новий диск буде принципово відрізнятися від попередніх релізів Linkin Park за звучанням, настрою і концепції.

"Наш новий альбом можна порівняти з екзотичною стравою, яке ніхто з вас ще жодного разу не пробував. І коли ви відчуєте цей незвичайний смак, ви подумаєте щось на кшталт" Це ні на що не схоже, але, мабуть, мені це подобається " . Як тільки ми закінчимо роботу, ви самі все зрозумієте ", - підкреслив Шинода.

За словами учасника Linkin Park, група вже записала половину матеріалу. Музикант не повідомив, яким робоча назва платівки, проте розповів, що вихід диска намічений на початок 2010 року.

В даний час фронтмен Linkin Park Честер Беннінгтон працює в студії не тільки разом з іншими учасниками групи, але також займається сольним проектом, який отримав назву Dead By Sunrise.

Самостійна робота музиканта повинна з'явитися в продажу за кілька місяців до виходу четвертого альбому Linkin Park.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Lenta.ru