Вивчення французької мови у Франції

/ Путівник з міжнародної освіти / Навчання у Франції / Вивчення французької мови у Франції

Шкіл і курсів, що спеціалізуються на викладанні французької мови як іноземної, у Франції безліч. Короткострокові курси французької у Франції для вдосконалення розмовної практики легко знайти практично в будь-якому великому місті країни. Мовні школи Франції представлені у всьому різноманітті. Це і невеликі приватні школи і гіганти індустрії з відділеннями по всій Франції. Найбільш відвідувані навчальні заклади Парижа, півдня Франції (Ніцца і т.д.), що пояснюється популярністю місця для вивчення французької мови у Франції.

При вивченні французької мови у Франції, в програму навчання покладено комунікативний метод. Основний упор на заняттях робиться на формування, розвиток і вдосконалення навичок розмовної мови, велика увага приділяється вимові та граматиці. Спеціально розроблені програми, адаптовані для дітей.

При зарахуванні всі студенти проходять тестування для визначення рівня їх знань.

Вивчення французької мови у Франції зазвичай поєднується з елементами знайомства з французькою культурою і традиціями. Крім уроків, школи організують обговорення тем, присвячених історії, традиціям і сучасному житті Франції, а також різні екскурсії. Як правило, в кожному навчальному закладі є центр для самостійної роботи, що включає бібліотеку, комп'ютери з доступом в Інтернет, обладнання для роботи з аудіо- та відеокурсами.

Як підтвердити знання з іноземної мови

Одним з обов'язкових вимог для вступу у французькі вузи є добре знання французької мови. Офіційним підтвердженням знання французької мови є результати тестування TCF-DAP (для надходження на 1й курс університетів), TCF, TEF, а також іспити DELF або DALF.
Детальну інформацію про ці тестах і іспитах, місцях їх проведення і дати запису можна дізнатися на сайтах www.ciep.fr і www.francomania.ru . Для надходження на англомовні програми у французьких вузах необхідно підтвердити знання з англійської мови. В цьому випадку підтвердженням можуть служити результати тестів TOEFL, IELTS та ін. Більш детальну інформацію можна знайти на сайтах www.britishcouncil.org/ru/russia.htm або www.ets.org . Якщо ви вступаєте на економічні спеціальності в школи бізнесу, вам буде потрібно здати тести TAGE-MAGE (французькою мовою) або GMAT (англійською мовою). Додаткова інформація: www.tagemage.com і www.mba.com .

Французька мова в Росії
У Росії існує велика кількість навчальних центрів, які фінансуються Посольством Франції в Москві і пропонують програми підготовки до здачі дипломів DELF або DALF, тестування TCF або TEF, які є офіційним підтвердженням рівня французької мови для вступників до вузів Франції. Там же можна записатися на тестування або здачу диплома без попередньої підготовки, і вже в подальшому пройти навчання французької мови у Франції.

Французький культурний центр в Москві
109189 Москва, ул.Ніколоямская, буд.1
Тел.: + 7 (495) 502 92 46, 915 37 02 (автовідповідач)
Електронна адреса: [email protected]
сайт: www.ccf-moscou.ru

Французький інститут в Санкт-Петербурзі
Санкт-Петербург, Невський проспект, 12
Тел .: +7 (812) 571 09 95
Факс: +7 (812) 312 02 39
Електронна адреса: [email protected]
сайт: www.ifspb.com

Російська мережа Альянс Франсез
Російська мережа Альянс Франсез налічує 11 асоціацій: в Єкатеринбурзі, Іркутську, Казані, Нижньому Новгороді, Новосибірську, Пермі, Ростові-на-Дону, Самарі, Саратові, Тольятті і Владивостоці.
сайт: http://www.afrus.ru/rus/af

ru/rus/af

Якщо ви хочете підібрати собі програму навчання, зареєструйтеся і отримаєте доступ до прямої контактної інформації та системі обміну повідомленнями із зарубіжними освітніми центрами.