На Свято музики в Саратові чекають любителів фолк-року і французької мови

Французький центр Альянс Франсез запрошує саратовцев на Свято музики Французький центр Альянс Франсез запрошує саратовцев на Свято музики. Розпочнеться він у неділю, 25 червня, в Міському парку культури і відпочинку о 16 годині.

Ідея Свята музики вперше була втілена у Франції в 1982 році. Провести його запропонувало міністерство культури. З тих пір свято набуло величезної популярності і щорічно відзначається в більш ніж 700 містах, не тільки у Франції, але і по всьому світу. У Європі він проходить 21 червня, в день літнього сонцестояння, в цьому році свято відзначили в 120 країнах.

- Свято - це прекрасна можливість встановити вільний діалог мовою музики, - кажуть представники Альянс Франсез в Саратові.

Свято музики в Міському парку пройде відразу на двох літніх естрадах - на сценах «Велике колесо» і «Ракушка». Перша сцена буде віддана музикантам, виконуючим рок і фолк. У числі виконавців - саратовские колективи «Килим-паровоз», «Зелений літак», «Стежки не брешуть», фолк-метал група «Рви хутра!», Полюбився саратовці з часу фестивалю на Увеке колектив «El mental», що включив до свого репертуару мелодії Середньовіччя.

На сцені «Ракушка» прозвучать популярні пісні і п'єси 70-90-х років, від джазу до репу.

Біля пам'ятника Коту Ученому розгорнеться майданчик для дітей. З 16 до 19 годин маленьких відвідувачів парку тут чекають рухливі і настільні французькі гри для дітей, національна спортивна гра петанк, вікторина та безкоштовні уроки французької мови.

Довідка «БВ». Альянс Франсез (фр. Alliance française) - культурно-просвітницька некомерційна організація, що веде діяльність за підтримки посольства Франції. Місія Альянс Франсез полягає в поширенні французької мови та культури, розвитку культурних обмінів, сприяння зближенню культур різних народів. Організація існує з кінця XIX століття, має представництва в 146 країнах. Альянс Франсез навчає французької мови, організовує гастролі французьких театральних колективів і музичних ансамблів.