«Олексіївський Акварелі-2» - першокласні гостинки за доступною ціною!

1. Переваги гостінок ЖК «Олексіївський Акварелі-2»
  2. Купити квартиру в новобудові від забудовника - значить інвестувати в своє майбутнє

У 15 хвилинах від ст.м. «Ботанічний сад» розташований шикарний житловий комплекс європейського класу «Олексіївський Акварелі-2». Відвідавши цей район Харкова, неможливо пройти повз новобудови з яскравим і соковитим дизайном. Фасад будівлі, буквально, кидається в очі, так і хочеться зайти в цей неймовірний будинок і залишитися в ньому жити! І саме чудове, що власником квартир, розміщених в ньому, можете стати і Ви! Рекомендуємо відвідати офіційний сайт забудовника «Олексіївський Акварелі-2» https://alekseyevskiye-akvareli.kharkov.ua/ купити квартиру студію в Харкові за найдоступнішою ціною в місті!

ua/

Тут представлені гостинки, площею 18 - 36 м2. Незважаючи на вільний простір, який спочатку здається невеликим, комфорт проживання в смарт-квартирах представленого житлового комплексу нітрохи не менше (а навіть більше), в порівнянні з повнометражними квартирами.

Переваги гостінок ЖК «Олексіївський Акварелі-2»

1. Новий, сучасний будинок, побудований відповідно до європейських технологій. Зовнішні стіни комплексу виконані з цегли, утеплені в 2 шари мінеральною ватою. Фасад будівлі оштукатурений і пофарбований в яскраві кольори для того, щоб кожен день радувати мешканців своїм виглядом і створювати позитивний настрій!

2. Прибудинкова територія ЖК «Олексіївський Акварелі-2» спланована дизайнерами і упорядкована. Тут є і пішохідні доріжки, викладені тротуарною плиткою, і зона відпочинку з лавочками, спортивні та дитячі майданчики. Двір «потопає» у зелених насадженнях, в яскравих кольорах і декоративні рослини.

3. Поблизу ЖК є великий паркінг для автомобілів, що належать власникам квартир. Ми подбали не тільки про те, щоб з комфортному розмістити Вас і Вашу родину, а й Ваш транспортний засіб!

4. Територія житлового комплексу по периметру обгороджена парканом і перебуває під цілодобовим відеоспостереженням. Жити тут - безпечно і затишно!

5. Власники гостінок в ЖК «Олексіївський Акварелі-2» оплачують комунальні послуги за мінімальними тарифами в Харкові. Додатково до цього будинок має автономне опалення, що гарантує комфортну температуру в Ваших квартирах, незалежно від пори року!

Уклавши договір купівлі-продажу, Ви стаєте повноправним власником чудової квартири і відразу ж можете в'їхати в неї, або здати в оренду квартиронаймачу. Квартири в ЖК «Олексіївський Акварелі-2» - надійний і гарантований внесок в Ваше майбутнє, і в стабільний дохід, адже сучасні квартири-студії відмінно користуються популярністю у орендарів. На сайті забудовника є всі подробиці щодо діючих акцій і про можливість придбання житла в розстрочку! Поспішайте, не пропустіть унікальний шанс стати власником сучасної нерухомості в центральному районі Харкова, по СУПЕР-низькою ціною!