28 корисних сайтів для художників

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Буває в житті таке, що накочує на тебе напад натхнення. Хочеться змахнути пензлем і створити що-небудь таке, прекрасне. Або не дуже прекрасне, але дотепне. Або зовсім героїчне. А виходить тільки криве сонечко, а під ним хирлявий квіточку, і обидва один на одного дивитися без сліз не можуть.

Щоб усім було добре, а натхнення не тануло даремно, AdMe.ru зібрав 28 сайтів, де вам розкажуть, як бути і що робити.

Тут зібрані статті про живопис, про перспективу і композиції, уроки малювання акрилом, гуашшю, олією, аквареллю.

Відеоуроки малювання: романтичні портрети, букети, сільські пейзажі, ставок з лататтям, основи штрихування.

Багата бібліотека уроків з малювання практично у всіх жанрах - від академічного живопису до коміксів.

Група ВКонтакте, де викладаються відеоуроки з малювання, розповідають про корисні книгах і де можна просто поспілкуватися, порадитися.

Майстерня пояснює, як правильно підібрати кисть для акварелі, дає основи композиції і взагалі багато пише про техніку акварельного живопису.

Сайт для бажаючих навчитися малювати. Він заснований на перекладах книги Марка Кистлер "Навчитися малювати за 30 днів". Якщо ви будете займатися по 20 хвилин в день, послідовно виконуючи всі уроки, то Мікеланджело, може бути, за місяць і не станете, але олівець в руках тримати навчитеся точно.

Tehnika-risunka розповідає, як порівнювати тональності, як передавати атмосферу і глибину картини, як створити форму і світло за допомогою кольору.

Відеоуроки малювання олівцем і тушшю.

Уроки малювання в фотошопі: люди, тварини, пейзажі, квіти - все, що душі завгодно.

Художник, ілюстратор і дизайнер з Мілана Марчелло Баренгі показує, як він малює свої гіперреалістіческіе картини.

На сайті зібрані відеоуроки з малювання олівцем, аквареллю, фломастерами. Все, що під руку підвернулася. Основна маса уроків - це мультяшки, можна дати дітям. Є й уроки серйозніше, де художник півтори години пояснює, як малювати куб.

На Render збираються 2D- і 3D-художники, пишуть статті, викладають відеоуроки, в яких розповідають, як вони подолали той чи інший художній бар'єр в графічних редакторах.

Цікаве малювальної співтовариство в ЖЖ. По тегу "відео" можна знайти записи лекцій і майстер-класів, які проводить гурток. Є розділ, де розбирають малюнки, вказують на недоліки і показують, як їх виправити. На жаль, цей розділ давно не оновлювався, але і стара база непогана.

Художник Сергій Андріяка розповідає, як малювати аквареллю лобстерів, фіалки, бузок та інше красиве. Уроки показував телеканал "Культура".

Поетапні уроки малювання тварин, мультиків, людини. Є розділ для дітей.

Уроки малювання і моделювання в 2D і 3D від концепт-художника Івана Смирнова.

Paintingart з теоретичної частини пропонує інформацію про матеріали та інструменти. Проводить невеликий лікнеп з історії живопису і травить анекдоти про художників.

Сайт присвячений графіці: історія, статті про мистецтво, а також кілька цікавих уроків про перспективу, малюванні аквареллю і пластиковою карткою і навіть про те, як створити папір в домашніх умовах.

Канал на YouTube розміщує відеоуроки по графіку і малювання олівцем. Відео англійською.

Risuem а також пропонує найбільший екзотичний набір уроків малювання - від основ штрихування до розповіді про те, як зображувати нижню білизну в манзі.

Ресурс присвячений розробці та малювання коміксів.

Авторський сайт Ксенії Дмитрієвої. Художниця розповідає про те, як створювати анімаційні персонажі. Все - від пошуку способу до дрібних деталей.

Арт-форум для художників, яким заправляє художниця Марія Трепаліна. Учасники діляться цікавими статтями, спілкуються, оцінюють роботи один одного.

На сайті художника Скотта Ітона викладається добірка кадрів з високою роздільною здатністю, які дозволяють фіксувати людські фігури в різні моменти руху. На фотографіях добре видно роботу м'язів, яку слід враховувати художнику під час малювання фігур в русі. Зараз на сайті близько 30 тисяч зображень.

Моторошнуваті, одягнені тільки в м'язи манекени створені в допомогу художнику, якого хочеться намалювати людини в русі. Модельки можна вертіти, розглядаючи з різних сторін.

Форум цифрових художників. Крім уроків, там є багато посилань на окремі блоги і статті. Учасники діляться посиланнями на вподобані роботи інших художників і в цілому мило спілкуються.

Сайт присвячений образотворчому мистецтву. Тут викладаються картини і біографії класиків світового живопису, а також статті з історії образотворчого мистецтва. Вчимося у геніїв.

У своїй галереї Google зібрав величезну кількість творів мистецтва, як класиків, так і художників графіті, написаних чи не вчора. Все у високій роздільній здатності, так що можна розгледіти кожен штришок.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте