В районі аквапарку "Лімпопо" побудують новий пішохідний міст через Ісеть

Ескізний проект містка.

В районі аквапарку "Лімпопо" з'явиться новий пішохідний міст. Його на свої кошти побудує "Атомстройкомплекс", який будує неподалік новий житловий комплекс "Простори" (нагадаємо, землю під нього він отримав за будівництво будинків для ошуканих пайовиків на Широкій Річці ).

- Рішення самостійно побудувати міст обумовлено запитом з боку жителів, - уточнив директор з управління проектами компанії "Атомстройкомплекс" Гліб Кривошеєв. - Буквально в парі сотень метрів від житлового масиву, на правому березі Исети, є готова інфраструктура - аквапарк, торгово-розважальний центр, зупинки громадського транспорту, парк. Однак цивілізованої зв'язку з цим берегом у жителів лівого берега немає, якщо не брати до уваги залізничний міст, не пристосований для пішохідного руху, за яким місцеві жителі все одно ходять щодня з ризиком для життя вже протягом десятиліть.

Розуміючи, що чекати вирішення проблеми від муніципалітету можна ще кілька років, ми вирішили взяти все в свої руки і самостійно забезпечити жителям лівобережного Уктуса легкий безпечний доступ до необхідної інфраструктури.

Місце нового моста. Місце нового моста "Це буде лаконічний пішохідний міст з металевими поручнями", - повідомили в "Атом".

Представник забудовника повідомив, що вже проведені необхідні розрахунки, виконані дослідження, а також підготовлений ескізний проект конструкції.

- Це буде лаконічний пішохідний міст з металевими поручнями. Він зв'яже вулицю Щербакова з житловим масивом на лівому березі Исети, в районі вулиці Водоёмной. Також забудовник передбачив благоустрій ділянки набережної, що примикає до мосту. Дозвіл на будівництво моста "Атомстройкомплекс" планує отримати до Нового року, - зазначив Гліб Кривошеєв.

Крім цього, передбачалося, що в наступному році з обласного бюджету виділять кошти на будівництво вулиці Водоёмной, яка проходить вздовж набережної Исети поруч з мостом.

Текст: Олена Баталова
Фото: документація проекту