В Омській драмі 90-річний ювілей відзначить сестра актриси Ольги Аросєвою

Фото: прес-служба міністерства культури Омської області

Творчий вечір Олени Аросєвою пройде на Камерній сцені імені Тетяни Ожигової.

Легенда омської сцени, заслужена артистка Росії, москвичка Олена Аросєва приїде до Омська, щоб відзначити свій 90-річний ювілей. 9 червня в 17:00 на Камерній сцені імені Тетяни Ожигової Омського драматичного театру відбудеться творча зустріч з легендарною акторкою театру і сестрою знаменитої «пані Моніки» Ольги Аросєвою.

Серед звань і нагород, які Олена Аросєва заслужила протягом своєї багаторічної кар'єри актриси, нагороди в галузі театрального мистецтва, медалі Великої Вітчизняної війни і звання заслуженого артиста. У 1999 році Аросєва стала володарем звання «Легенда омської сцени», а в 2008 році актриса удостоєна пам'ятної записи в «Книзі Пошани» Омська.

На сцені Омської драми Олена Олександрівна почала грати з 1957, коли її запросили в новий колектив після блискучої гри в театрах Вільнюса, Ленінграда, Бреста, Талліна і Петрозаводська. Омські глядачі і театрали помітили молоду Аросєва за роллю у виставі «Фабрична дівчина» за п'єсою відомого драматурга Олександра Володіна.

Олена Аросєва зіграла провідні ролі таких спектаклях, як «Обрив» за однойменним романом Гончарова, «Коли цвіте акація» Віннікова, «Валентин і Валентина» Рощина та інших. Крім того, актриса також є автором і ведучою телепрограми «Вечірній світло» про акторів Омської драми і радіопрограми «За чашкою чаю». Пише Аросєва і вірші. Її твори зібрані в книги «Почуй, Машутка!», «Борис Каширін. У засніженому дворику пам'яті », присвячену чоловікові і сценічного партнера актриси,« І на землі у нас січень "і т.д.

Перед початком ювілейного вечора о 16:15 в фойє Омської драми також відкриється виставка на честь знаменної дати Аросєвою «Берега любові».

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?