Дівчинці, якій присвячував вірші Блок, виповнилося 90

Наталія Медведєва в кіно зіграла всього 12 ролей. Але яких! Її знімали великі режисери 20-го століття В. Пудовкін, С. Герасимов, Л. Гайдай. Щороку по ТБ йдуть фільми, в яких вона блищала: «Повернення Василя Бортникова», «За вітриною універмагу», «Ілля Муромець», «Люди і звірі». Московські театрали, яким випало щастя бачити її в Театрі на Малій Бронній, ніколи не забудуть її вистав.

Актриса В. Тализіна, недавно відвідала Благовєщенськ, згадувала, як свого часу її вразила гра Наталії Медведєвої в спектаклі «Вид з моста», поставленому Андрієм Гончаровим. На запрошення Ю. Завадського Медведєва два сезони грала в театрі імені Моссовета в сузір'ї славетних імен цієї сцени. До неї ніжно ставилися Фаїна Раневська і Любов Орлова. Пишаюся тим, що близько товаришую з цією актрисою. Медведєва стала моїм талісманом. Щиро вдячний їй за увагу і терпіння, коли вона підлягає і з задоволенням розповідає мені про професії, про акторів та режисерів. Наталя Павлівна Медведєва для мене - втілення душевного здоров'я і істинно російської жіночої краси. 18 грудня їй виповнилося 90 років. Улюблена старшим поколінням артистка відмовилася від ювілейних торжеств. У недавньому листі до мене вона написала: «Що сказати тобі про моє життя? Вона одноманітна і нудна. Так здається, напевно, всім. Але я живу спогадами, яких дуже, дуже багато. Про ювілей ти питав? Це смішно! Навіщо він мені? Після ювілею все ювіляри незабаром вмирали від зайвої напруги, я це помітила багаторазово. Нехай буде життя, як її задумав Христос. Я покладаюся тільки на нього. Тебе я завжди ношу в своєму серці. Твоя Наталя Медведєва ». З 90-річним ювілеєм найстарішу актрису Росії привітав Союз кінематографістів РФ і Центральний Будинок актора ім. А. Яблочкіної, її колеги по театру на Малій Бронній. Свій ювілей Наталія Павлівна відзначила будинку скромно і дуже красиво - серед рідних, друзів і шанувальників таланту.

У недавньому листі до мене вона написала: «Що сказати тобі про моє життя?
Про ювілей ти питав?
Навіщо він мені?