Український актор Володимир Крючков впав у кому після ДТП

Трагедія сталася з 54-річним Володимиром Крючковим на одній з українських трас. Артист сам вів машину, але через погані погодні умови не впорався з керуванням.

Володимир Крючков Володимир Крючков

Автомобіль Володимира Крючкова занесло на льоду. Подробиці ДТП в пресу не просочилися, відомо лише, що зірка «Сватів» отримав перелом черепа і впав в кому.
У минулий понеділок українська і російська преса опублікувала звернення сина актора «до всіх небайдужих людей». Володимир Крючков-молодший повідомив, що його батько перебуває в реанімації однієї з лікарень міста Миколаєва і йому потрібне дороге лікування.

«Поки стан важкий, і ніяких прогнозів лікарі не дають», - розповів родич знаменитості.

Тим часом журналіст Катерина Козир написала на своїй сторінці в соціальній мережі, що зараз найбільша проблема для близьких артиста - знайти кошти на надання йому високотехнологічної медичної допомоги.

«У день йде величезна сума. Рідні Крючкова поки справляються, але їх ресурси обмежені », - заявила вона, додавши, що допомога родині українського актора вже приходить від його колег і учнів.

Для довідки:

Володимир Крючков народився в 1959 році в українському місті Каховці. У 1981-му він закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. Карпенко-Карого, після чого молодого актора взяли в трупу Кримського академічного російського драматичного театру ім. М.Горького. Там він працює до цих пір, паралельно викладаючи в Школі-студії при театрі.
Заслужений артист Автономної Республіки Крим та Заслужений артист України грав не тільки на сцені, а й у кіно. Його можна побачити в серіалах «Вікторія», «Єдиний мій гріх», «Свати - 4», і «Вулиці розбитих ліхтарів». ( ЧИТАТИ ДАЛІ )