РІА Новини склало список акторів-опозиціонерів, усміхнені критикувати Росію

Першим в списку, зрозуміло, йде Серебряков. Автори матеріалу пригадали йому, що ще в 2012 році він переїхав з родиною до Канади, а ось заробляти на життя за краще в Росії.

У список «поганих хлопців», нагадаємо, Серебряков потрапив після того, як в недавньому інтерв'ю назвав національною ідеєю Росії «силу, нахабство і хамство».

Читайте матеріал: Серебряков поскаржився на «низьку якість» людського матеріалу росіян

На другому місці виявився уродженець України Анатолій Пашинін. Після початку бойових дій в Донбасі він перебрався на Україну, а потім почав брати участь в бойових діях на стороні Києва .

Замкнув першу трійку Дмитро Дюжев. РІА Новини пригадавши йому перепалку в аеропорту Риги, коли пасажири його рейсу відмовилися надати йому перевагу при проходженні реєстрації як пасажиру бізнес-класу. Після цього артист заявив , Що російські глядачі заслуговують лише другосортні серіали, а не якісний кінематограф.

Четвертий і останній у списку - художній керівник театру «Сатирикон», актор і режисер Костянтин Райкін. У 2016 році він зажадав, щоб держава припинила «втручатися в творчість».

А в минулому році Райкін заявив , Що прокурорські перевірки в «Сатириконе» стали наслідком «помсти» міністра культури Володимира Мединського.