Немає сексу - немає сцени: як казахстанським зірок робили пропозиції інтимного характеру

1. Гульнара ДУСМАТОВА, актриса
  2. Меруерт ТУСІПБАЕВА, співачка
  3. Анель аринового, екс-солістка групи КешYOU
  4. Лінда Нігматулін, актриса
  5. Діна Ахметжан, актриса драмтеатру

Першого серпня в ЗМІ з'явилося відверте інтерв'ю казахстанської співачки Шахізади, де вона розповіла про вельми неприємному випадку, який стався в її кар'єрі.

За словами співачки, один відомий в творчому середовищі людина якось запросив її виступити на тое. Після закінчення свята агашка запросив співачку пройти з ним в одну з кімнат ресторану.

- Заходжу, а там сидять одні чоловіки, розглядають мене всю. Мені стало не по собі. Я щось їм сказала, огризнулася. А один з них заявив, що, мовляв, мене погано підготували до зустрічі. Виявляється, людина, яка мене запросив, хотів просто мене підкласти під якихось чоловіків, - розповіла Шахізада.

За словами вітчизняної виконавиці, таке явище в нашому шоу-бізнесі - зовсім не рідкість.

У зв'язку з цим редакція медіа-порталу Caravan.kz згадала схожі випадки, коли казахстанським зірок надходили різні непристойні, інтимні пропозиції заради грошей або просування по кар'єрних сходах.

Гульнара ДУСМАТОВА, актриса

Першого серпня в ЗМІ з'явилося   відверте інтерв'ю   казахстанської співачки Шахізади, де вона розповіла про вельми неприємному випадку, який стався в її кар'єрі

як заявила г-жа Дусматова, за час своєї кар'єри їй неодноразово доводилося стикатися з подібними пропозиціями, але вона завжди відповідала відмовою. Через таких рішень їй навіть доводилося відмовлятися від зйомок в деяких картинах.

- Це можливо у всіх сферах, і це має місце бути. Я думаю, це відбувається не тільки в сфері кіномистецтва. Але те, що на зоряному небосхилі не всі з'являються правильним шляхом, здобувши вищу акторську освіту, - це факт, - заявила актриса.

Однак дівчина уточнила, що в Казахстані режисери та продюсери все-таки більш зацікавлені в пошуках сильних акторів і навряд чи професіоналу своєї справи поставлять такі умови.

Меруерт ТУСІПБАЕВА, співачка

Відома в Казахстані співачка Меруерт Тусіпбаева в інтерв'ю журналу "Жұлдиздар отбаси" розповіла, як її колишньому чоловікові пропонували гроші, щоб провести з нею ніч.

- Якось ми пішли з моїм хлопцем на одне свято. Там його покликали на вулицю на розмову. "Я тобі кілька тисяч доларів дам. Дай мені на ніч свою дружину", - запропонував йому один безсовісна людина, - розповіла Тусіпбаева.

За словами співачки, чоловік від такої пропозиції, природно, відмовився.

Анель аринового, екс-солістка групи КешYOU

В ефірі програми "Ревю" на телеканалі " НТК "Співачка розповіла, що фривольні пропозиції найчастіше надходили в період, коли вона співала в групі.

- Це шоу-бізнес, тому що це гьорлз-бенд, тому що ми такі шалені на сцені. Чому б не хотіти? Дивишся і бачиш красиве тіло, красиву жінку, гарні танці, гарний одяг. Звичайно, були натяки з інших сторін, я не сперечаюся, - сказала Анель.

Г-жа аринового не стала уточнювати, хто, коли і що саме їй пропонував, але відмовляла вона завжди м'яко і з посмішкою, щоб не викликати агресію.

Лінда Нігматулін, актриса

В ефірі російської телепрограми « правда 24 »Відома казахстанська актриса розповідала, в чому різниця між зйомками на батьківщині і в Росії.

Крім відмінностей в робочому процесі дівчина також згадала, що на зйомках в іншій країні їй неодноразово надходили пропозиції інтимного характеру від режисерів або продюсерів, а ось в Казахстані - немає.

- У Казахстані, природно, я з цим не стикалася, так як з дитинства була на знімальних майданчиках разом з мамою, і тому всі режисери мене знали ще, коли я була маленькою. У Росії я зіткнулася пару раз з цим, була в ступорі в той момент, але зрозуміла, що буває і таке, - розповіла актриса.

Діна Ахметжан, актриса драмтеатру

як повідомляє телеканал "КТК ", В Актау актриса звинуватила директора музично-драматичного театру імені Нурмухана Жантуріна в домаганнях. За словами актриси, коли вона відмовилася складатися з директором в інтимних відносинах, її звільнили.

- Пропонував, а потім пригрозив: ну, якщо ти не хочеш мені підкорятися, я можу тебе звільнити. За 10 хвилин, - згадує Діна Ахметжан, яка пропрацювала в театрі 11 років.

Весь театр дівчина назвала борделем, в якому головні ролі дістаються аж ніяк не за артистичні якості. Директор театру Нурніяз Муканов всі звинувачення заперечував і заявив, що пані Ахметжан звільнили законно, через систематичні прогули.

Чому б не хотіти?