Кадрові перестановки відбулися в акімату Алмати

Призначено нових керівників в управлінні освіти, управлінні з розвитку мов, управлінні зайнятості та соціальних програм, управлінні культури та архівів міста Алмати.

Розпорядженням акима Алмати призначені нові керівники в управлінні освіти, управлінні з розвитку мов, управлінні зайнятості та соціальних програм, управлінні культури та архівів міста Алмати, повідомив керівник прес-служби акімату Алмати Тимур Базарбай, повідомляє Zakon.kz .

Керівником Управління освіти міста Алмати стала Гульнар Ходжабергенова. Свою педагогічну діяльність розпочала в 1985 році в школі-інтернаті імені С.Шакірова міста Алмати. У різні роки працювала вчителем, заступником директора, директором в ряді міських шкіл, керівником відділів освіти в Алмалінском, Жетисуском, Ауезовском районах міста Алмати.

Раніше обіймала посаду керівника Управління освіти Рахат Шімашева стала керівником Управління з розвитку мов міста Алмати. У свою чергу Мамай Ахет був призначений радником акима міста.

Крім того, змінився керівник в Управлінні культури і архівів міста. До теперішнього часу Ханзаде Есенова була депутатом масліхатів міста, протягом тривалого періоду працювала директором Алматинської школи образотворчого мистецтва і технічного дизайну імені А. Кастеєва.

Раніше керівником Управління зайнятості та соціальних програм також призначений Меіржан Отиншіев. У різні роки працював головним спеціалістом, керівником ряду відділів, останні 3 роки був заступником керівника Управління зайнятості та соціальних програм міста Алмати.