Заводи - дітям: скільки школярів відвідали промислові підприємства Москви

Понад 2,5 тисячі учнів з 74 московських шкіл відвідали промислові підприємства. Про це розповів заступник Мера Москви з питань економічної політики і майново-земельних відносин Наталія Сергуніна .

Таку можливість хлопцям дав проект «Технонавігатор: заводи - дітям». У першій половині цього року його підтримали понад 60 московських заводів, технопарків та центрів інноваційного молодіжної творчості. Промислові виробництва також відкриті для відвідування під час міської акції «День без турнікетів».

«На екскурсіях діти не тільки знайомляться з роботою і історією передових підприємств, а й дізнаються про можливості кар'єрного росту. Ми очікуємо, що за підсумками цього року в акції візьмуть участь більше 100 технологічних виробничих майданчиків, які відвідають близько п'яти тисяч школярів », - розповіла Наталія Сергуніна.

У числі партнерів акції - центр молодіжного інноваційного творчості «Лабораторія експериментальної робототехніки» і дитячий технопарк «Наукоград». У ньому розташовуються лабораторії геоінформатики, графічного і промислового дизайну, робототехніки.

Що приготували на літо дитячі технопарки

Понад 10 тисяч людей і 38 підприємств: як пройшли дні без турнікетів в Москві