Сьогодні відкрився перший магазин H & M в Києві.

Відкриттю магазину передувала VIP-вечірка 16 серпня, яку відвідали популярні музиканти, зірки кіно і телебачення, діячі культури і спорту та трендсеттери. Зокрема, середа гостей були співачки Jamala, Юлія Саніна, Надя Дорофєєва, Alyosha, MamaRika; групи «Агон», O.Torvald і «Антитіла»; провідні Катя Осадча, Олександр Скічко, Тимур Мірошниченко та Роза Аль-Намрі; дизайнери Лілія Літковська, Валерія Ковальська, Люба Макаренко, Серж Смолін, Руслан Багінський; моделі Наталя Гоций, Евеліна Мамбетова, Тетяна Богдан; спортсмени Яна Клочкова та Дмитро Черкасов.

Нагадаємо, бренд зайняв площа 2 900 квадратних метрів в Lavina Mall на вулиці Берковецькій, 6Д. Сьогодні бренд вітає покупців особливими шопінг-пропозиціями: 1-й чоловік у черзі отримає подарунковий сертифікат на 10 000 грн, 2-й і 3-й - на 2 000, наступні 1 000 чоловік - приємні знижки. Протягом дня діє знижка в 15% на весь асортимент. Черга в магазин утворилася ще зі вчора.

Раніше керуючий директор H & M Фредрік Олссон (Fredrik Olsson) і регіональний менеджер в Україні Домінік Фантачіно (Dominique Fantaccino) розкрили подальші плани бренду по перебуванню в Україні.