Метінвест провів акцію «Чисте місто» в містах своєї присутності

Група Метінвест 12 квітня провела загальнокорпоративні волонтерську акцію «Чисте місто». У 10 містах Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей волонтери упорядковували території і прибирали сміття на вулицях і в місцях відпочинку.

Акція «Чисте місто» об'єднала понад 4 тис. Осіб. На суботник вийшли працівники всіх підприємств Групи Метінвест, члени їх сімей, а також громадські активісти, представники молодіжних та ветеранських організацій.

Учасники акції упорядкували близько півсотні об'єктів. У Донецьку волонтери провели прибирання парку біля Молодіжного ставка. У Харцизьку очистили Південний ставок і облагородили паркову зону навколо нього. Дніпродзержинські активісти прибрали стихійні сміттєзвалища, розбили клумби і газони. У центрі уваги маріупольських волонтерів виявилося близько десяти парків, скверів та алей. Подбали маріупольці і про території місцевого центру реабілітації дітей-інвалідів.
Учасники акції упорядкували близько півсотні об'єктів

Жителі Кривого Рогу очистили від торішнього листя і сміття парк 50-річчя Радянської України. Тут з'явилися нові саджанці. У Запоріжжі прибирали сміття в парку Металургів і інших зелених зонах. Жителі Єнакієве і Комсомольського також працювали в парках і школах, на стадіонах і дитячих майданчиках. В ході суботника співробітники Метінвесту разом з місцевими жителями привели в порядок більше 27 гектарів території і прибрали близько 300 тонн сміття.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков:

- Турбота про якість життя в містах, де працюють підприємства Групи Метінвест, для нас виражається не тільки в щорічних соціальні інвестиції. Акція «Чисте місто» дає можливість кожному долучитися до доброї справи. Всі разом - співробітники компанії, громадські працівники і городяни - ми об'єдналися, щоб зробити наші вулиці і міста чистіше, красивіше і комфортніше.

Благоустрій міст присутності стає доброю традицією Метінвесту. Перша подібна волонтерська акція пройшла в квітні 2013 року, в День довкілля. Тоді активісти зібрали сотні тонн сміття і висадили близько 600 дерев. Волонтерський рух на підприємствах Групи почало активно розвиватися з кінця 2012 року, коли стартувала Загальнокорпоративна акція «Десант добрих справ». Акція «Чисте місто» проводиться всіма компаніями Групи СКМ, за минулі вихідні ними було прибрано понад 4,5 тис. Тонн сміття.

поділитися кнопка відкриття / закриття "поділитися" скачати pdf