Кращі акції скандальної московської арт-групи «Війна»

Продовжуємо рубрику «Пост з минулого»: Свою першу акцію арт-група «Війна» провела 1 травня 2007 року. Тоді активісти закидали кішками столичний Макдональдс. Після цього найрадикальніша московська арт-угрупування здійснювала оргію в Зоологічному музеї в честь обрання президентом Дмитра Медведєва, вішала в «Ашані» гастарбайтерів і геїв в честь мера столиці Юрія Лужкова, «захоплювала» Білий дім і влаштовувала поминки по поетові Прігову в вагоні метро. У 2010 році «Війну» прославив активіст Льоня Миколаїв, з синім відром на голові забрався у Кремля на дах автомобіля з мигалкою. А в ніч на 14 червня активісти намалювали білою фарбою на Ливарному мосту величезний член. Коли міст розсунули, з'ясувалося, що даний арт-об'єкт дивиться прямо на будівлю ФСБ.

(Всього 16 фото)

джерело: gzt.ru

ru

1. Акція групи Війна "Цензура смокче!". 22 травня 2008 року біля Таганській прокуратури перед процедурою допиту куратора виставки "Заборонене мистецтво" Андрія Єрофеєва.

22 травня 2008 року біля Таганській прокуратури перед процедурою допиту куратора виставки Заборонене мистецтво Андрія Єрофеєва

2. "Духовний батько" арт-групи "Війна" Олексій Плуцер-Сарно.

Духовний батько арт-групи Війна Олексій Плуцер-Сарно

3. 1 травня 2007 року відбулася перша акція "Війни" - "Мордовський годину" в столичному Макдональдсі. Акція супроводжувалася гаслами «Вдаримо бездомними кішками по глобалізму!»

»

4. 24 серпня 2007 року "Війна" влаштувала поминки поетові Дмитру Олександровичу Прігову в рухомому вагоні московського метро.

24 серпня 2007 року Війна влаштувала поминки поетові Дмитру Олександровичу Прігову в рухомому вагоні московського метро

5. 6 вересня 2008 року в День Міста Москви арт-група Війна провела акцію в супермаркеті Ашан, недалеко від міста Люберці . У відділі «Світло» були «страчені» через повішення три гастарбайтера і два гомосексуаліста, один з яких до того ж був євреєм. Акцію присвятили меру столиці Юрію Лужкову.

Акцію присвятили меру столиці Юрію Лужкову

6. У ніч з 6 на 7 листопада 2009 року "Війна" "взяла штурмом" Білий Дім, намалювавши на фасаді лазером череп з кістками висотою в 12 поверхів (близько 40 метрів).

У ніч з 6 на 7 листопада 2009 року Війна взяла штурмом Білий Дім, намалювавши на фасаді лазером череп з кістками висотою в 12 поверхів (близько 40 метрів)

7. 19 травня 2010 року активіст групи "Війна" Льоня Е * нутий з синім відром на голові пройшовся по центру Москви. Виявилося, що це була "розминка перед справжньою акцією".

Виявилося, що це була розминка перед справжньою акцією

8. 11 липня 2009 року «Війна" провела акцію "Вимагаємо закрити ОВС Сокільники!". Так активісти висловили протест проти кримінальної справи на студента Всеволода Остапова.

9. Остання акція "Війни" - "* уй в полоні у ФСБ!». Акція була розрахована не на випадкових перехожих, а на співробітників ФСБ, вікна будівлі якої виходять на Ливарний міст

10. Найзнаменитіша акція "Війни" - "Е * ись на підтримку медвеженка" відбулася 29 лютого 2008 року в Зоологічному музеї. Вона була приурочена до виборів президента РФ, які відбулися 2 березня. В цей же день був опублікований фоторепортаж з акції.

В цей же день був опублікований фоторепортаж з акції

11. 24 серпня 2007 року «Війна» влаштувала поминки поетові Дмитру Олександровичу Прігову в рухомому вагоні московського метро .

24 серпня 2007 року «Війна» влаштувала поминки поетові Дмитру Олександровичу Прігову в рухомому вагоні   московського метро

12. Активістка "Війни" готує акцію «* уй в полоні у ФСБ!»

»

13. Жителі Санкт-Петербурга фотографуються на тлі Ливарного мосту, після акції "Війни".

Жителі Санкт-Петербурга фотографуються на тлі Ливарного мосту, після акції Війни

14. 6 вересня 2008 року - акція в супермаркеті Ашан. У відділі «Світло» були «страчені» через повішення три гастарбайтера і два гомосексуаліста, один з яких до того ж був євреєм.

У відділі «Світло» були «страчені» через повішення три   гастарбайтера   і два гомосексуаліста, один з яких до того ж був євреєм

15. 11 липня 2009 року - акція "Вимагаємо закрити ОВС Сокльнікі!": Протест проти кримінальної справи на студента Всеволода Остапова.

: Протест проти кримінальної справи на студента Всеволода Остапова

16. На засідання Таганського суду, де слухалася справа куратора Андрія Єрофеєва, активісти "Війни" принесли гітари, підсилювачі і встигли виконати пісню "Все менти - виродки".

Нагадуємо, що Бігпікча є в Twitter , Facebook , Вконтакте і ЖЖ . Підписатися на RSS можна тут .