Все про навчання в Далекосхідної державної академії мистецтв

Ректор Далекосхідної державної академії мистецтв Андрій Чугунов стане гостем PrimaMediaLIVE 28 квітня. Інтерв'ю розпочнеться о 15.00. Його можна буде подивитися на сайті www.primamedia.ru/online , Повідомляє РІА PrimaMedia.

Гостя прямого ефіру - Андрій Чугунов, ректор Далекосхідної державної академії мистецтв.

З 1977 по 1981 рік Андрій Чугунов був студентом Владивостоцького музичного училища, після закінчення якого йому присвоєно кваліфікацію керівника оркестру народних інструментів і викладача дитячої музичної школи по класу баяна.

З 1981 по 1986 рік навчався в Далекосхідному педагогічному інституті мистецтв Міністерства культури РРФСР за фахом "народні інструменти" (баян). Після закінчення Далекосхідного педагогічного інституту мистецтв отримав кваліфікацію концертного виконавця, викладача.

У листопаді 1999 року Андрій Чугунов був призначений на посаду заступника начальника управління культури адміністрації Приморського краю, яку він займав до 2008 року. 1 серпня 2000 року йому було присвоєно кваліфікаційний розряд державного радника Приморського краю 3 класу.

У листопаді 2008 року призначений виконуючим обов'язки ректора Далекосхідної державної академії мистецтв.

З березня 2010 року по теперішній час Андрій Чугунов займає посаду ректора Далекосхідної державної академії мистецтв.

Є заслуженим діячем Всеросійського музичного товариства.

Далекосхідний педагогічний інститут мистецтв - перший в Росії вищий навчальний заклад, який об'єднав три види мистецтва - музику, театр, живопис. 25 квітня 1962 року приступив до виконання обов'язків перший ректор інституту - професор Герман Володимирович Васильєв. Влітку 1962 був зроблений набір студентів на денне, заочне і вечірнє відділення за спеціальностями: "фортепіано", "хорове диригування", "струнні оркестрові інструменти", "спів", "акторська майстерність", "живопис", "графіка". Перед Далекосхідним педагогічним інститутом мистецтв стояла задача підготовки кадрів для установ мистецтв і навчальних закладів Далекого Сходу і Східного Сибіру.

З 1966 року ДВПИ очолював заслужений діяч мистецтв РРФСР, професор Володимир Григорович Апресов, а з 1973 року заслужений діяч мистецтв РРФСР, професор Веніамін Олексійович Гончаренко. У 1992 році Далекосхідний педагогічний інститут мистецтв був перейменований в Далекосхідний державний інститут мистецтв, а в 2000 році став Далекосхідної державною академією мистецтв , Що свідчить про якісно новий етап в історії вузу.

Сьогодні академія проводить міжнародні конкурси молодих музикантів-виконавців, регіональну Олімпіаду з музично-теоретичних предметів, регіональні конкурси "Ткачевский читання", конкурс молодих акторів "Театральна надія" імені Заслуженого діяча мистецтв РРФСР і Бурятської АРСР С.З.Грішко, конкурс виконавців сучасної музики та інші.

ДвГА є науковим центром Далекого Сходу в області мистецтвознавства і проводить наукові дослідження з проблем культури Далекого Сходу Росії і країн АТР, історії та теорії музичного мистецтва. Традиційним стало проведення наукової конференції "Культура Далекого Сходу Росії і країн АТР: Схід-Захід", матеріали якої регулярно публікуються.

ДвГА розпорядженні навчальним корпусом, який включає концертний зал на 270 місць, бібліотеку з читальним залом, навчальні аудиторії для групових та індивідуальних занять, майстерні художників, грунтувальні, гардеробної, гримерку, медпункт з фониатрической кабінетом, їдальню на 120 місць, адміністративні та господарські приміщення, кабінети фонотеки і звукозапису.

Студенти з інших міст ДвГА проживають в облаштованому гуртожитку.

У структурі академії сімнадцять кафедр: десять входять до складу музичного факультету, три - театрального, одна - художнього; три кафедри виконують загальновузівські функції.

У структурі академії сімнадцять кафедр: десять входять до складу музичного факультету, три - театрального, одна - художнього;  три кафедри виконують   загальновузівські   функції

Нагадаємо, проект онлайн-інтерв'ю без купюр запущений на сайтах РІА PrimaMedia і онлайн-телебачення PrimTV . Кожен читач може задати питання гостям студії через форму зворотного зв'язку або через офіційні акаунти PrimaMedia в сервісах Facebook , В Контакте , Однокласники і Twitter.