Воронежская Державна Академія Мистецтв

1. Воронезька державна академія мистецтв включає 3 факультети:

ВНЗ був заснований в 1971 році як Воронезький Державний Інститут Мистецтв. Першим ректором інституту став В.М. Шапошников - доцент, кандидат філософських наук. У 1980 році на цій посаді його змінив професор, народний артист Росії В.В. Бугров. У 1998 році навчальний заклад отримав свою сучасну назву Воронезька державна академія мистецтв. З 2003 року ВДАІ очолює професор, заслужений діяч мистецтв Росії В.Н. Семенов.

Воронезька державна академія мистецтв включає 3 факультети:

• музичний факультет
  • театральний факультет
  • факультет живопису

В Академії навчається близько 480 студентів з 7 спеціальностей:

• Інструментальне виконавство: фортепіано; оркестрові струнні інструменти (скрипка, альт, віолончель, контрабас); оркестрові духові та ударні інструменти (флейта, кларнет, гобой, фагот, труба, валторна, тромбон); оркестрові народні інструменти (балалайка, домра, баян, акордеон, гітара);
  • Вокальне мистецтво (академічний спів);
  • Диригування (диригування академічним хором);
  • музикознавство;
  • етномузиколога;
  • Акторське мистецтво;
  • Живопис (станковий живопис).

г.Воронеж, вул.Генерала Лізюкова, будинок 42
Тел. / Факс: +7 (4732) 66-16-72

Офіційний сайт Воронежская Державна Академія Мистецтв: http://www.artacademy.vrn.ru

Теги: навчання актори театру і кіно акторське мистецтво театральне мистецтво