Віртуальна академія ГМИИ відкриється в 2019 році

© Державний музей образотворчих мистецтв імені А.С. Пушкіна

Державний музей образотворчих мистецтв імені А.С. Пушкіна (ГМИИ) запустить онлайн-проект «Академія Пушкінського» в першій половині 2019 року.

Про це сьогодні, 4 грудня, повідомила на прес-конференції в Москві директор ГМИИ Марина Лошак, передає РІА Новини .

Директор ГМИИ уточнила, що першим курсом академії стане «Коротка історія світового мистецтва». Цей курс призначений для молодої аудиторії, і тих, хто тільки починає знайомство з історією мистецтва.

«" Академія Пушкінського "надасть можливість отримати доступне широку освіту в галузі історії та теорії мистецтв для всіх бажаючих, в тому числі, громадянам Росії, які проживають в регіонах, і громадянам з обмеженими можливостями здоров'я», - йдеться в повідомленні на сайті ГМИИ .

Навчання в академії буде побудовано за принципом проходження послідовних модулів освітнього курсу, що включають відеолекцію, самостійну роботу і домашнього завдання. В кінці курсу користувач зможе отримати сертифікат про проходження циклу.

Найближчим часом також планується розпочати навчання за двома циклами серії «Сторінки історії світового мистецтва» - «Великі майстри італійського Відродження» та «Імпресіонізм».

Крім того, повідомляється, що до 2022 року академія буде сфокусована на запуск курсів, присвячених тим залах музею, які будуть недоступні на час його реконструкції з 2022 по 2026 рік.

підписуватися на КАНАЛ COLTA.RU В ЯНДЕКС.ДЗЕН , ЩОБ НІЧОГО НЕ ПРОПУСТИТИ