Smartify, Королівська Академія мистецтв, додаток, картини

Smartify - безкоштовний додаток, що дозволяє сканувати твори мистецтва, щоб не тільки ідентифікувати їх, але і отримувати миттєвий художній коментар на вашому мобільному пристрої. Функціонуючи як «Shazam для арт-світу», додаток вже використовується в більш ніж 30 найбільших галереях і музеях світу і було запущено в четвер 21 вересня на Global Founding Partners Launch Event в Королівській Академії мистецтв у Лондоні.

Команда Smartify була натхненна причетністю, яку її учасники відчувають до мистецтва, де вони знають контекст і історії творів і артефактів. Те, що вони створили у відповідь, - це своєрідне керівництво по мистецтву, яке «виходить за рамки аудіогідів і каталогів. Воно як захоплений і знає друг, який може більше розповідати відвідувачам про твір мистецтва, які вони розглядають ». Крім миттєвого надання всієї доступної інформації, додаток функціонує і в різних інших місцях і дозволяє користувачам створювати особисту колекцію своїх улюблених робіт, навіть пропонуючи їм схожий контент. Потім цією колекцію можна буде поділитися з користувачами по всьому світу.

Потім цією колекцію можна буде поділитися з користувачами по всьому світу

Крім співпраці з музеями і галереями, Smartify об'єдналася з Wikimedia Foundation, некомерційної організацією, яка підтримує Вікіпедію, щоб використовувати галерею зображень Вікіпедії, щоб підвищити точність і швидкість своєї технології розпізнавання зображень.

Нік Шарп, Діджитал-директор Королівської Академії мистецтв, зауважив: «Smartify - це відмінне доповнення до наших виставок і дисплеям: він легко пов'язує контекст, історію і думка художника, щоб забезпечити багатий і інтерактивний досвід. Наші мобільні пристрої можуть виступати в якості блокнота, ескізу, камери і інтерактивного керівництва. Це прекрасний інструмент для художників і любителів мистецтва, які відвідують Королівської Академії ».

Ви можете завантажити додаток тут .