Сімферополь. Карта міста. Оперативна інформація 5

Що буде з Кримом найближчим часом? Ви за народ Криму або проти нього?

Відгуки про готелі Сімферополя

Нарис про Сімферополі 1 | 2 | 3 | 4 | 5

У Сімферополі розташована велика частина вузів Криму, в тому числі головний університет республіки, один з 10 класичних університетів України - Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, заснований в 1918 році. Серед інших заслуговують уваги аграрний, медичний, індустріально-педагогічний університети, Національна академія природоохоронного і курортного будівництва, інженерно-педагогічний університет, Таврійський гуманітарно-екологічний інститут і Кримський економічний інститут Київського національного економічного університету. У місті розташовано 12 середніх спеціальних навчальних закладів, в тому числі єдиний в Криму автотранспортний технікум (Сатти), 37 профтехучилищ, науково-дослідні інститути Кримської і Української академії наук (інститут мінеральних ресурсів, Кримська філія інституту археології НАН України, Кримське відділення інституту сходознавства НАН Україна, Кримський центр гідрометеорології, сейсмостанція), проектно-конструкторські установи ( «Кримпроект», «Черноморнефтегазпроект»).

Вузи, технікуми, коледжі, училища Сімферополя: Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгіївського, Кримський інженерно-педагогічний університет, Кримський інститут бізнесу, Кримський інститут інформаційно-поліграфічних технологій, Кримський інститут економіки та господарського права, Кримський республіканський інститут післядипломної педагогічної освіти, Кримський університет культури, мистецтв і туризму, Кримський факультет Запорізького національного університету, Кримська філія міжрегіональної Академії управління персоналом, Кримська філія Полтавського державного педагогічного інституту ім. Короленка, Кримський економічний інститут Київського національного економічного університету, Кримський юридичний інститут Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, Національна академія природоохоронного і курортного будівництва, Сімферопольський університет економіки і управління, Сімферопольський факультет міжнародного Слов'янського університету, Сімферопольська філія Європейського університету, Сімферопольська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини, Сімферопольський економіко-гуманітарний інститут, Сучасний гуманітарний інститут (філія Сучасної гуманітарної академії ( Москва), Таврійська духовна семінарія, Таврійський гуманітарно-екол огіческій інститут, Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського, Економіко-правовий факультет Одеської національної юридичної академії, Південно-Український інститут при Національному технічному університеті України, Південний філіал Національного університету біоресурсів і природокористування України (Кримський державний аграрний університет), Кримський коледж економіки і управління, Кримський медичний коледж, Кримський центр дистанційної освіти Московського державного індустріального університету, Кр имско-американський коледж, Кримське художнє училище ім. Н.С. Самокиша, Медичне училище Кримського державного медичного університету ім С.І. Георгіївського, Представництво Московського державного університету сервісу (МГУС) в Сімферополі, Сімферопольський автотранспортний технікум, Сімферопольський коледж Національного університету харчових технологій, Сімферопольський кооперативний торговельно-економічний коледж Кримспоживспілки, Сімферопольський технікум залізничного транспорту, Сімферопольський технікум Київського національного економічного університету, Сімферопольський технікум радіоелектроніки ( Сімферопольський технікум радіоелектронного приладу роїння), Сімферопольський юридичний технікум Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, Сімферопольське педагогічне училище Кримського індустріально-педагогічного інституту, Сімферопольське училище культури і мистецтв ім. П.І. Чайковського.

Попередня

Що буде з Кримом найближчим часом?
Ви за народ Криму або проти нього?