СГІК, Самарська державна академія культури і мистецтв

Вищий навчальний заклад, Самарська державна академія культури і мистецтв, було засновано в 1971 році. 26 лютого 2009 року було отримано свідоцтво про державну акредитацію.

Місто Самара Адреса 443010, Самарська область, Самара, Фрунзе д. 167 Телефон Електронна пошта Факс 333-22-30 Сайт www.smrgaki.ru Кількість студентів 2455 Вартість навчання 30 - 44 тис. Р. ректор Написати відгук Є що розповісти про цей навчальний заклад? Станьте і поділіться з майбутніми абітурієнтами своїм досвідом і думкою.

У вузі «Самарська державна академія культури і мистецтв» проходить навчання за наступними спеціальностями : «Акторське мистецтво», «Бібліотечно-інформаційна діяльність», «Вокальне мистецтво», «Диригування (за видами виконавських колективів: диригування оперно-симфонічним оркестром; диригування академічним хором; диригування народним хором; диригування військово-духовим оркестром)», «Документознавство та документаційне забезпечення управління »,« Звукорежисура театралізованих вистав і свят »,« Інструментальне виконавство (за видами інструментів: фортепіано, орган; оркестрові струнні інструменти; оркестрові духові та ударні інструменти; оркестрові народні інструменти) »,« Культурологія »,« Музикознавство »,« Народна художня творчість »,« Прикладна інформатика »,« Режисура театралізованих вистав і свят »,« Реклама »,« Соціальна робота »,« Соціально культурна діяльність »,« Теорія і практика міжкультурної комунікації »

Увага! Найактуальнішу інформацію про це вищому навчальному закладі ви можете отримати на офіційному сайті вузу або у його представників.