Санкт-Петербурзька Академія театрального мистецтва

1. Прийом проводиться на факультети:
  2. Необхідні документи для вступу:
  3. Контакти:

Якщо в душі завжди відчували себе людиною мистецтва, любите театральні вистави і завжди хотіли б спробувати себе в цьому жанрі для вас завжди готова розкрити свої двері Санкт-Петербурзька Академія театрального мистецтва. Якщо в душі завжди відчували себе людиною мистецтва, любите театральні вистави і завжди хотіли б спробувати себе в цьому жанрі для вас завжди готова розкрити свої двері Санкт-Петербурзька Академія театрального мистецтва Вже на дні відкритих дверей ви зможете повноцінно зануритися в творчу атмосферу Академії, за допомогою кращих студентів і випускників.

Прийом проводиться на факультети:

- Тетра Ляльок на 2 кафедри: сценографії та технології театру ляльок і режисури і акторської майстерності театру ляльок;
- театрознавчу факультет на 6 кафедр: філософії і історії, зарубіжного мистецтва, російського театру, організації театральної справи, літератури і мистецтва та іноземних мов;
- Факультет драматичного мистецтва на 7 кафедр: музичного виховання, сценічної мови, пластичного виховання, режисури телебачення, естрадного мистецтва, основ акторської майстерності та режисури;
- Постановочний Факультет на 2 кафедри: театральної техніки і технології і художнього оформлення вистави.

Всі вступні іспити, крім профілюючих проводяться на підставі програм, які розроблені Міністерством освіти Росії. Якщо ви не є на один з іспитів - до подальшої здачі ви не допускається.

Випускники Санкт-Петербурзької Академії театрального мистецтва працюють в найбільших театрах Російської Федерації. Навчання у ВНЗ дає фундаментальні основи театральної майстерності, які вам обов'язково знадобляться при подальшому працевлаштуванні.

Необхідні документи для вступу:

- паспорт;
- заяву встановленого зразка;
- шість фотографій 3 на 4 без головного убору;
- оригінал документа про закінчення середньої школи;

Документи приймаються в повному обсязі до 5 липня.

Марла Сінгер мама однієї з студенток каже: «Хотілося б вам порадити відмінну державну академію театрального мистецтва, відвідує її дочка, дуже подобається, незрівнянні викладачі, дуже цікаво, хороша база знань».

Випускники Санкт-Петербурзької Академії театрального мистецтва завжди беруть участь в фестивалях випускних спектаклів і займають призові місця.

Контакти:

Росія, місто Санкт - Петербург, вулиця Мохова, 34, недалеко від станції метро «Гостинний двір»

Телефон приймальні: (812) 2731072

Офіційний сайт: ata.neva.ru/academy/