Російський державний аграрний університет - Московська сільськогосподарська академія імені К. А. Тімірязєва

Контакти:
127550, Москва, вул. Тімірязєвська, д. 49; тел. (499) 977-14-55
www.timacad.ru

Ліцензія серія АА №002040, рег. №2031 від 18.06.2009 р
Свідоцтво про державну акредитацію серія АА №001993, рег. №1954 від 25.05.2009 р

Датою заснування вважається 3 грудня 1865 року, коли вийшло розпорядження про відкриття Петровської землеробської і лісової академії. За цей час «Тімірязєвка» стала колискою прогресивних наукових шкіл і напрямків, вчені і педагоги якої склали славу вітчизняної сільськогосподарської науки і вищої аграрної освіти.

Російський державний аграрний університет - МСХА імені К. А. Тімірязєва (РГАУ-МСХА імені К. А. Тімірязєва) - всесвітньо відомий вищий навчальний заклад Росії.

Російський державний аграрний університет - МСХА імені К.А. Тімірязєва - провідний навчальний, науковий, методичний та консультаційний центр системи аграрної освіти Росії, який здійснює інноваційну діяльність з метою сприяння: - ефективному виробництву високоякісної, конкурентоспроможної продукції агропромислового комплексу; - створення сприятливого середовища проживання населення; - сталого розвитку сільських територій.

РГАУ-МСХА імені К.А. Тімірязєва - це єдиний навчально-науково-виробничий комплекс, який об'єднує:

• 10 факультетів
  • 74 кафедри
  • філія в місті Калузі
  • Інститут додаткової професійної освіти «Вища школа управління АПК»
  • Вища школа агробізнесу (МВА)
  • Аспірантура і докторантура
  • Центр навчання кадрів інформаційно-консультаційних служб АПК РФ
  • Центральна наукова бібліотека імені Н.І.Железнова
  • Лінгвістичний освітній центр
  • Навчально-методичний центр «Аудит»
  • експериментальні бази в різних кліматичних зонах Росії
  • Польова дослідна станція і Селекційна станція імені М.М. Тимофєєва
  • Будинок культури і Спортивно-оздоровчий комплекс
  • 10 музеїв
  • різні центри, комплекси, відділи, лабораторії, студії та інші підрозділи.

В університеті навчається понад 10 000 студентів по 24 програмам специалітети, 11 напрямками бакалаврату, 7 напрямками магістратури (22 програми).

Студенти університету вивчають і освоюють прогресивні безвідходні, ресурсозберігаючі та природоохоронні технології; економіку, організацію і управління виробництвом, облік і фінанси в умовах ринкових відносин; основи зовнішньоекономічної діяльності підприємств, маркетингу та агробізнесу з широким використанням економіко-математичних методів і комп'ютерної техніки.

Тільки за останні тридцять років Тімірязєвка підготувала понад 35 тисяч агрономів, економістів, ґрунтознавців, агрохіміків, плодоовочівників, зооінженерів і понад 7000 викладачів для середніх сільськогосподарських навчальних закладів. Успішно захищено понад 2700 кандидатських і докторських дисертацій. Тут пройшли навчання тисячі іноземних громадян з країн Європи, Азії, Африки, Америки.

навчальні підрозділи

• факультети
    • агрономічний
    • зооінженерний
    • Садівництва і ландшафтної архітектури
    • Ґрунтознавства, агрохімії та екології
    • Гуманітарно-педагогічний
    • технологічний
    • Обліково-фінансовий
    • економічний
    • Очно-заочного, заочного і дистанційного навчання
    • Факультет довузівської підготовки
  • Калузький філія
  • Деканат по роботі з іноземними учнями
  • Інститут додаткової професійної освіти "Вища школа управління АПК"
  • Вища школа агробізнесу (МБА)
  • Відділ аспірантури і докторантури
  • Лінгвістичний освітній центр "Лінгва"
  • Навчально-методичний центр по підготовці, атестації та перепідготовки аудиторів і професійних бухгалтерів (УМЦ "Аудит")

Портал Вузи Росії є спеціалізованим інформаційним ресурсом, що має на меті просування інформації про умови вступу та навчання у вищих навчальних закладах Російської Федерації. На сайті представлено понад 1000 вузів РФ, т.ч. вузи Москви, вузи Санкт-Петербурга, вузи Самари, вузи Єкатеринбурга, вузи Казані, вузи Новосибірська, вузи Уфи, вузи Краснодара, вузи Владивостока і інших міст Росії. Розміщення докладної інформації про вузи в базі даних порталу здійснюється редакцією порталу на підставі загальнодоступної інформації про навчальні заклади з посиланням на сайти вузів за вибором редакції.