Російська Академія Театрального Мистецтва (РАТІ-ГИТИС)

1. факультети:

Велика розмаїтість спеціальностей на 8 факультетах плідно позначається на підготовці студентів, які, починаючи з першого курсу, існують в атмосфері співпраці між майстрами різних театральних професій, що значно полегшує їм самостійну кар'єру після закінчення навчання. Театр "ГИТИС" на 200 місць - це перша професійна майданчик студентів, де початківці режисери, актори і сценографи пробують свої сили; нерідко спектаклі цього театру стають вельми значною подією театрального життя Москви і ставляться знавцями в один ряд з роботами визнаних майстрів.

Універсальність професійної підготовки - початкова риса ГІТІСу, який протягом всієї історії свого існування зосереджував в своїх стінах навчання в трьох найважливіших областях театрального мистецтва - драмі, музиці і хореографії, і вже в 1930-і рр. ввів вузівська навчання театрознавства та менеджменту в сфері мистецтв. Поряд з професійною підготовкою, сьогоднішні студенти ГІТІСу отримують гуманітарну освіту університетського типу. Це відкриває перед випускниками найширші можливості застосування своїх професійних знань і навичок.

факультети:

• акторський факультет
  • режисерський факультет
  • Факультет музичного театру
  • театрознавчий факультет
  • балетмейстерську факультет
  • факультет естради
  • продюсерський факультет
  • факультет сценографії

125009, Москва, Малий Кисловський провулок, д. 6
Факс: (495) 690-52-26

Офіційний сайт Російська Академія Театрального Мистецтва (РАТІ-ГИТИС): http://www.gitis.net