NEWSru.com :: Швидкий змінить Познера на посаді президента Академії Російського телебачення

Спецпредставник президента РФ з міжнародного культурному співпраці Михайло Швидкой був обраний президентом Академії Російського телебачення

Спецпредставник президента РФ з міжнародного культурному співпраці Михайло Швидкой був обраний президентом Академії російського телебачення, яку раніше очолював Володимир Познер, більшістю голосів в ході засідання загальних зборів Академії, повідомили ІТАР-ТАРС в прес-службі АРТ.

Позачергові вибори керівництва Академії російського телебачення відбулися з ініціативи чинного президента АРТ Володимира Познера. Він зазначив, що причиною його рішення послужили складності у взаємодії АРТ і телекомпаній НТВ, ТНТ і ВГТРК, які відмовилися брати участь в конкурсі "ТЕФІ". Журналіст в такій ситуації вважав "безглуздим" своє переобрання.

"Кандидатура президента, запропонована загальними зборами Академії російського телебачення, рекомендована для затвердження Раді засновників Фонду" АРТ ". Тільки після цього керівний склад - президент і віце-президенти - вступить на посаду", - пояснили в прес-службі.

У свою чергу, Володимир Познер зазначив, що кандидатура Швидкого - "це дуже правильний вибір, тому що він досвідчена людина". Він має безліч зв'язків і, швидше за все, він зможе добитися відновлення цілісності Академії, додав Познер.

Михайло Швидкой є автором і ведучим програм "Життя прекрасне" на СТС, ток-шоу "Культурна революція" на телеканалі "Культура", а також програми "Притулок комедіантів", яка виходить на Першому каналі.

Академія Російського телебачення щорічно вручає премію "ТЕФІ" за вищі досягнення в області телевізійного мистецтва.