На Лівому березі відкрилася перша в місті «Академія дитячого мюзиклу»

КДЦ «Іртиш» - це єдине культурно-дозвільний установа, до якого зручно добиратися на громадському транспорті з інших мікрорайонів Лівобережжя. Саме тут менше півроку тому утворився дитячий театр під назвою «Академія дитячого мюзиклу».

Керівник «Академії» Вікторія Іноземцева звернулася до департаменту культури міської адміністрації Омська з проханням допомогти організувати дитячу студію в КДЦ «Іртиш». Працюючи в центральному окрузі з дитячим колективом, вона звернула увагу, що багатьох дітлахів батьки возять на заняття з Лівого берега, так як у них поблизу немає дозвіллєвих закладів подібного типу. Звернувшись в департамент культури, Вікторія знайшла підтримку і допомогу в організації та розвитку установи у чиновників.

Керівник проекту Вікторія Іноземцева розповідає: «Ми постаралися, і тепер запис пісень проводиться в студії з використанням сучасного музичного обладнання - придбані звукові колонки, радіо-, мікрофони, комп'ютери. Тепер у дітей у віці від трьох до семи років, що проживають в Кіровському окрузі, з'явилася унікальна можливість безкоштовно навчитися вокалу, хореографії та акторської майстерності ».

Навчають дітей педагоги вищої категорії з великим досвідом роботи. Хлопці колективу займаються вокалом, хореографією, акторською майстерністю, і перші місяці існування дитячої академії творчості виявилися дуже плідними. Колектив успішно виступив на загальноміському святі в День захисту дітей, підготували музичну постановку і навіть записали фонограми і перший відеокліп.
Батьки дошкільнят раді будь-якій можливості організувати дозвілля своїх дітей. У колективі не просто вчать співати, танцювати і працювати на сцені, тут панує тепла дружня атмосфера, педагоги, дітлахи і батьки здружилися, разом відзначають дні народження, свята. Керівник «Академії» впевнена, що між дорослими і дітьми потрібен особливий контакт, щоб дитина бачила в педагога не просто дорослої людини, який чомусь учить. Дорослий повинен бути дитині другом, якому можна довірити свої радості та проблеми, разом розділити успіхи, підтримати морально при невдачах.

19 червня в КДЦ «Іртиш» хлопці «Академії дитячого мюзиклу» запросили івано-франківців на свій перший звітний концерт та презентували перший відеокліп, створений в професійній студії, на композицію «Дивовижна кішка» (кліп можна подивитися в соцмережі). Концерт від початку до кінця ведуть самостійно учасники колективу. Початок покладено, і попереду грандіозні плани - вчитися, вдосконалюватися, брати участь в конкурсах і фестивалях.

Кожен, хто хоче навчатися вокалу, хореографії та акторської майстерності у досвідчених педагогів, можуть приходити в КДЦ «Іртиш» по середах і п'ятницях з 15:00 до 19:00.

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?