Московська академія туристського і готельно-ресторанного бізнесу

125499 м 125499 м.Москва, Кронштадтський б-р, д. 43-а
"Водний стадіон", "Річковий вокзал", "Войковська"
(495) 454-74-58; (495) 454-92-92, (495) 454-31-56
www.mosakademtur.ru

МАТГР готує, фахівців з туризму (5 років), бакалаврів в туризмі (4 роки) (спеціалізації: туризм, готельний сервіс, ресторанний сервіс) і економістів-менеджерів (економіка і управління туризмом і готельним господарством) відповідно до державного освітнього стандарту вищої освіти .
Навчання передбачає отримання великого обсягу знань з гуманітарних і соціально-економічних дисциплін, що забезпечує теоретичну базу спеціальності. Традиційні форми навчання поєднуються зі стажуванням протягом року в навчальній фірмі Академії, а в літній період студенти проходять практику в кращих турфірмах і першокласних готелях Москви, за бажанням, за кордоном.
Студенти освоюють інформаційні технології, що включають системи бронювання Фіделіо, Готель та ін.
Активне оволодіння двома іноземними мовами - гарантія успіху в майбутній діяльності. Заняття проводяться в лінгафонних кабінетах з використанням аудіо- та відеокурсів по методиці, спеціально розробленої для даної категорії учнів, за оригінальними навчальних матеріалів.

Диплом державного зразка.

Факультет Соціально-культурного сервісу і туризму, економіки і управління
На факультеті реалізуються основні освітні програми вищої професійної освіти за 3 спеціальностями підготовки:
• 100103 - «Соціально-культурний сервіс і туризм»
• 100201 - «Туризм»
• 080502 - «Економіка і управління на підприємствах туризму і готельного господарства».
В період навчання проводяться виїзні навчальні заняття і навчально-ознайомчі поїздки по вивченню туристських ресурсів м Москви, Підмосков'я, міст «Золотого кільця» Росії. Практично всі студенти відвідують професійні виставки «Відпочинок», «MITT», «MITF», «Інтурмаркет» і ін., А багато хто приймає безпосередню участь в їх проведенні. Студенти факультету беруть активну участь у громадському житті академії. Кращі з них включилися в роботу по реалізації програми Уряду Москви «Громадянська зміна». Після закінчення навчання випускникам видається диплом про вищу професійну освіту з присвоєнням кваліфікації: «Спеціаліст по сервісу і туризму»; "Спеціаліст з туризму"; «Економіст-менеджер».

Факультет іноземних мов є одним з найстаріших підрозділів Академії.
• На факультеті викладають 9 іноземних мов: англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, шведська, фінська, японська та російська як іноземна.
• Викладачі факультету ведуть заняття в групах студентів Академії, на підготовчому відділенні та в групах підвищення кваліфікації фахівців галузі, а також навчають усіх охочих займатися іноземною мовою по курсовому принципом без відриву від основної діяльності, і співробітників різних підприємств і фірм на робочих місцях.
• Програми навчання підготовлені з урахуванням сучасних вимог до викладання іноземних мов і відповідно до затверджених державних стандартів.
• На факультеті існують спеціальні програми: «Базовий англійський», «Англійська професійний», «Англійська для ділового спілкування» та спецкурси: «Разговорно-ідеоматіческій курс сучасної англійської мови», «Граматичний курс англійської мови», «Мандруємо з англійським» і ін .
• Підготовлено програми і спеціалізовані посібники з іноземних мов для різних категорій учнів, в тому числі, для майбутніх фахівців галузі гостинності. У навчанні іноземних мов широко використовуються активні форми: рольові та ділові ігри, що імітують реальні професійні ситуації майбутньої діяльності студентів, «круглі столи» та «презентації» на іноземній мові; аудіо та відео матеріали, підготовлені носіями іноземних мов.
• Студенти Академії вивчають на факультеті дві іноземні мови, від знання яких залежить успішність їх кар'єри в обраній сфері діяльності.

Факультет середньої професійної освіти
Навчання здійснюється за спеціальністю:
• 100201 «Туризм» (підвищений рівень середньої професійної освіти).
Кваліфікація випускників - фахівець з туристичних послуг з поглибленою підготовкою.
Терміни навчання: 3 роки для мають середню (повну) освіту (11 кл.) І 4 роки на базі основної загальної освіти (9 кл.). Форма навчання - очна.
• Студенти факультету мають можливість пройти професійну практику в кращих туристських фірмах і готелях Москви.
• Успішно завершили навчання, можуть продовжити свою освіту, за скороченою програмою, яку пропонує факультет вищої освіти (очна або заочна форма).

Факультет заочного навчання реалізує програму вищої професійної освіти за спеціальністю:
• 100103 «Соціально-культурний сервіс і туризм», яка має три спеціалізації: туризм, готельний сервіс, ресторанний сервіс.
• Навчання здійснюється за повної (6 років навчання) за скороченою програмами (3,5 роки навчання) при наявності профільного середньої професійної освіти. Заняття організовані методом проведення двох заліково-екзаменаційних сесій (осінньої і весняної), тривалістю по 28 днів кожна, з відривом від виробництва і самостійною роботою студентів в період між сесіями.

Факультет додаткової освіти займається навчанням слухачів і студентів за різними програмами підвищення кваліфікації, професійної підготовки та перепідготовки.
В рамках підготовки фахівців факультет пропонує навчання за фахом:
• 100103 «Соціально-культурний сервіс і туризм» по однорічним програмами денного і заочного навчання, а також різні короткострокові програми підвищення кваліфікації та семінари для працівників туристичних фірм, готелів, ресторанів, санаторно-курортних установ.
• Один з напрямків навчання на факультеті - індивідуальне, за спеціальними програмами для керівників підприємств туріндустрії.