Електронна бібліотека СПб юридичного інституту Академії генеральної прокуратури РФ

Санкт-петербурзький юридичний інститут (філія) Академії генеральної прокуратури РФ на своєму сайті запустив новий проект - Електронну бібліотеку публікацій своїх співробітників і видань за 1998-2015 роки.

У розділах бібліотеки представлені у відкритому доступі в форматі PDF видання Інституту, які мають найбільший науковий і практичний інтерес для працівників правоохоронних органів, науково-дослідних організацій, студентів, магістрантів, аспірантів, професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів.

Відповідно до ст. +1295 ГК РФ виняткові права на розміщення в Електронній бібліотеці службові твори належать Санкт-Петербурзькому юридичному інституту (філії) ФГКОУ ВПО «Академія Генеральної прокуратури Російської Федерації». Вільне використання творів в інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях допускається згідно з нормами Цивільного кодексу Російської Федерації з обов'язковим зазначенням імені автора, твір якого використовується, і джерела запозичення.

Розділи електронної бібліотеки