Далекосхідна Державна Академія Мистецтв

1. ВНЗ здійснює підготовку за програмами вищої професійної освіти:

Наказом Міністерства культури РРФСР (№ 151 від 14.01.62 р) у Владивостоці був організований Далекосхідний педагогічний інститут мистецтв - перший в Росії вищий навчальний заклад, який об'єднав три види мистецтва - музику, театр, живопис.

25 квітня 1962 року приступив до виконання обов'язків перший ректор інституту - професор Герман Володимирович Васильєв.

Влітку 1962 був зроблений набір студентів на денне, заочне і вечірнє відділення за спеціальностями: «фортепіано», «хорове диригування», «струнні оркестрові інструменти», «спів», «акторська майстерність», «живопис», «графіка». Перед Далекосхідним педагогічним інститутом мистецтв стояла задача підготовки кадрів для установ мистецтв і навчальних закладів Далекого Сходу і Східного Сибіру.

ВНЗ здійснює підготовку за програмами вищої професійної освіти:

• акторське мистецтво
  • режисура театру
  • інструментальне виконавство
  • Вокальне мистецтво: академічний спів
  • Диригування: диригування академічним хором
  • музикознавство
  • живопис

У вузі ведеться підготовка високопрофесійних фахівців на трьох факультетах: театральному, музичному та художньому.

Далекосхідна державна академія мистецтв є одним з провідних центрів мистецтва на Далекому Сході Росії.

Владивосток, ул.Петра Великого, будинок 3
Тел .: +7 (4232) 222491

Офіційний сайт Далекосхідна Державна Академія Мистецтв: http://www.dv-art.ru

Теги: навчання акторське мистецтво режисура театру