Бібліотека Нижегородської академії МВС Росії

БІБЛІОТЕКА

Шановні читачі!
Вас вітає сайт бібліотеки Нижегородської академії МВС Росії.

На даному сайті ви можете дізнатися про нашу бібліотеку, починаючи з її історії, і закінчуючи правилами користування бібліотекою, ознайомитися з діяльністю будь-якого її сектора, з новими подіями і фактами бібліотеки, її ресурсами та новими надходженнями літератури. Більше двохсот тисяч томів навчально-методичної та наукової юридичної літератури, більше 90 посадочних місць в читальних залах, система доступу до електронних баз даних, вісімнадцять працівників, готових прийти на допомогу. В даний час функціонує єдина бібліотечна інформаційна система, яка дозволяє не тільки вести традиційні електронні каталоги, а й надає доступ до повнотекстових електронних версій юридичних видань, сформувати повноцінну електронну юридичну бібліотеку. Представлені на сайті розділи в своєму системному єдності утворюють спеціальний електронний абонемент, націлений на максимальне розширення читацької аудиторії і задоволення широкого спектра читацьких інтересів. Електронний абонемент надає читачам можливість отримати доступ до основних інформаційних ресурсів бібліотеки, а також почерпнути повну інформацію про книгах, журналах, та інших документах на паперових носіях, що зберігаються в фондах бібліотеки.

Електронні ресурси бібліотеки включають в себе: - електронний каталог - повнотекстові електронні видання - медіатека - електронні ресурси проектів на договірній основі

Пріоритетним напрямком роботи бібліотеки є повна автоматизація процесу обслуговування читачів. Автоматизовані процеси комплектування видань, їх систематизація та облік, знову надходять виданням присвоюється штрих-код. Звичні для нас читацькі квитки замінили пластикові карти. Швидко знайти цікаву для вас книгу допоможе електронний каталог бібліотеки посилання . Відібрану літературу можна замовити завчасно в особистому кабінеті і потім отримати в абонементі або попрацювати з нею в читальних залах. Достатня кількість комп'ютерів вирішує нагальну для читачів проблему черг. Технічні засоби обробки літератури дозволяють швидко обслуговувати користувачів. На сторінках сайту ви можете отримати повну інформацію, що стосується функціонування нашої бібліотеки, а також познайомитися з нормативними документами, що регламентують бібліотечну діяльність.

1. Положення про бібліотеку

2. Правила користування бібліотекою