Академія телебачення і радіо Вірменії

Академія телебачення і радіо була заснована в 2000 р (ліцензія N 114, видана 7 січня 2002 році Міністерством освіти і освіти). 23 жовтня 2009 року. було підписано угоду про співпрацю в сфері інформації, освіти та культури між ЗАТ "Академія телебачення і радіо" Вірменії і Російським освітнім закладом вищої професійної освіти "Московський інститут телебачення і радіомовлення" Останкіно ". Дана угода дає можливість студентам Академії телебачення і радіо, один рік навчаючись в Єревані за програмою п'ятого курсу престижного Московського інституту, отримати диплом державного зразка РФ.

Види навчання в Академії Телебачення і Радіо

• очне і заочне.

Тривалість навчання:

• на очному відділенні - 4 роки,
  • на заочному - 5 років,
  • магістратура - 1 рік.

Вартість навчання:

• Очне - 250.000 драмів
  • Заочне - 200.000 драмів
  • Магістратура - 1000 доларів в рублевому еквіваленті

З метою організації та проведення іспитів в Академії, з кожного абітурієнта стягується плата в розмірі 1500 ін. Незалежно від участі і результатів іспитів, сума поверненню не підлягає.

Для абітурієнтів Академії організовуються консультації. Вступні іспити в Телерадіоакадеміі проводяться в два потоки:

• перший потік - в серпні
  • другий потік - у вересні.

Студенти, які закінчили Академію телебачення і радіо отримують ступінь бакалавра.

З 2010-го року випускники Академії зможуть продовжити навчання в Магістратурі і отримати ступінь магістра за спеціальностями: журналіста, режисера неігрового кіно і телебачення, актора театру і кіно, а також кваліфікацію оператора-постановника етилового вищої школи "Останкіно".

Диплом магістратури видається спільно з Московським інститутом телебачення і радіомовлення "Останкіно".

Єреван, проспект Тиграна Мец будинок 67а
Тел .: (+374 10) 55-75-85

Офіційний сайт Академія телебачення і радіо Вірменії: http://www.academytvr.am

Теги: телевізійний ведучий телевізійний режисер редактор телепрограм тележурналіст