Агентство Hooga отримало Red Dot Design Award за дизайн і айдентику для «Парку корупції»

16 Августа, 2018, 10:46

2169

Українське креативне агентство Hooga стало лауреатом премії Red Dot Design Award за розробку дизайну і айдентики «Парку корупції». Про це повідомляється на Facebook-сторінці Hooga.

Більше немає сил терпіті. Цього року ми поставили Собі скроню планку. Кілька разів. Много разів. Думали, что завісоку. Альо ми дуже старалися. Дуже. І ось і нам «невеличка» нагорода.Наша робота над дизайном и айдентіка для Парк Корупції получила найпрестіжнішу дизайн-нагородили Red Dot Award. Вітаємо усю команду проекту, клієнта (Антікорупційна ініціатива ЄС, Volodymyr Solohub) и трошки собі :) Піу. 🍾😎🎈🎉🎊🍸 Дмитро Яриніч Закентій Горобьyoв Nickolay Deineko Оля Левчук (Olia Levchuk) Даніела Мунтян Оля Рижой Yaroslava Gres Олександр Тодорчук (Sasha Todorchuk) Марія Артеменко Sergey Sofin Такоже вітаємо наших друзів з Banda з перемогою! Круто, что Важливі дизайн-проекти перемагають!

Posted by Hooga on Wednesday, 15 August 2018

За словами Дмитро Яринич, креативний директора і керуючого партнера hooga.design, у команди «дивні відчуття від перемоги»:

Проект був непростий і процес подачі наклався на сільнуюю втома команди. З іншого боку - це була захмарна «хотелка», і ось вона збулася. Потрібно відсвяткувати і порадіти, щоб з новим баченням працювати далі.

Проект планують подавати і на інші профільні нагороди. Серед можливих варіантів, які розглядають в Hooga: ED Awards, AD & D, а також українська ADC * UA. Про плани на подальшу роботу над «Парком корупції» в агентстві кажуть з обережністю:

Наскільки відомо, є запит на турне проекту по містах і масштабування, але деталей поки немає.

«Парк корупції» - інтерактивна експозиція, створена зусиллями Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні. Вона працювала з 1 по 17 липня в київському Ботанічному саду імені Гришка.

Відвідувачі могли побачити 100-метрову репліку золотого батона, срібну «Кімнату корупціонера», відвідати купол «Боротьба» щодо протидії хабарництву, а також купол «Країна, яку ми намітили», присвячену майбутньому України. Також в «Парку» була присутня VR-інсталяція, присвячена роботі НАБУ - Національного антикорупційного бюро України.

Вручення премій Red Dot Award відбудеться 26 жовтня в Берліні.

Нагадаємо, що нагороду Red Dot Design Award також отримало агентства Banda Agency за брендинг Ukraine Now.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?