8313.ru Дзержинськ - Модельне агентство Наталії Коломенцевой

Модельне агентство Наталії Коломенцевой

Модельне агентство Наталії Коломенцевой включать в себе 3 основних напрямки:

• Школа моделей (для дітей від 3-х років)
  • Театр моди (для дітей від 5-ти років)
  • Модельне агентство (для дівчат і юнаків від 16-ти років)

Модельне агентство Наталії Коломенцевой працює з 2006 р .. Вже протягом 9-ти років займається культурно - естетичним вихованням дітей і підлітків регіону, розвитком здібностей і розкриттям талантів. За ці роки вони провели велику кількість показів мод, фотозйомок, презентацій, промо - акцій. Вихованці школи виступають на міських заходах, беруть участь в рекламних акціях, співпрацюють з глянцевими виданнями, рекламними агентствами і великими компаніями і брендами. Працюють агентство і школа в Нижньому Новгороді і філії в Дзержинську.

Школа моделей Наталії Коломенцевой

Для всіх юних модниць і модників відкриті двері школи моделей, де проходять навчання діти від 3-х до 16-ти років. Заняття проводяться за наступними напрямками: дефіле (красива хода і постава), танці (сучасні), позування на фото- і відеокамеру, акторська майстерність, моделювання одягу, етикет, і багатьом іншим.

Для кожної вікової категорії передбачена своя програма, яка допомагає легко засвоювати отримані навички. Щорічно в школі навчаються близько 200 осіб. Кожні півроку в школі проводяться покази, що стали вже традиційними як для самих учнів, так і для всіх жителів міста.

Базовий курс навчання складає три роки. По його закінченню видається свідоцтво, і діти переходять на наступний етап. Діти, які пройшли базовий курс, мають можливість навчатися в шоу-балеті і театрі моди.

Модельне агентство Наталії Коломенцевой

Цей напрямок для дівчат і юнаків у віці від 16 до 25 років, що бажають спробувати себе в сфері модельного бізнесу. Для тих, хто бажає освоїти ази професії агентство підготували базовий курс занять.

Час навчання - 1 рік. Після його проходження ви отримаєте сертифікат про успішне закінчення курсу. У програму занять входять тільки ті дисципліни, які обов'язково знадобляться майбутньої моделі: дефіле, акторська майстерність, позування на фото- і відеокамеру, культура спілкування, сучасні танці. В рамках навчання заплановано кілька майстер-класів відомих в модельному бізнесі людей. Також ви отримаєте набір необхідних для роботи Снеп, відео-презентацію і початкове портфоліо.

Також агентство веде набір в основний склад вже професійних моделей. МА Наталії Коломенцевой готове запропонувати вам роботу як в Нижньому Новгороді, так і Москві, а також за кордоном. Починаючи від роботи на промо-акціях і модних показів в нашому регіоні, до Російського Тижня Моди.

Театр Моди Наталії Коломенцевой

Ще одним творчим напрямком Модельного агентства є Театр моди. Заняття проводяться для дітей від 5-ти до 16-ти років. По мимо базових хореографічних та естетичних занять, дітей тут навчають працювати з образом. Під чуйним керівництвом викладачів вихованці працюють над створенням ексклюзивних колекцій. Далі йде пошиття кожної моделі, постановка яскравого театралізованого дефіле, створення музичної композиції для повноцінної презентації колекції.

Театр Моди Наталії Коломенцевой щорічно відвідує безліч тематичних всеукраїнських конкурсів і є їх учасниками, переможцями та призерами:

• учасник Російського конкурсу дитячих театрів моди і студій костюма «Карнавал для попелюшки»,
  • лауреат 1 і 2 ступеня - міжнародного дитячого і юнацького конкурсу-фестивалю «Волга в серце впадає моє»
  • лауреат 1 ступеня - Всеросійського дитячо-молодіжного фестивалю мистецтв «Асамблея мистецтв»
  • лауреат 1 ступеня - Всеросійського шоу-фестивалю авангардної моди і стилю «АРТ-ПОДІУМ»
  • лауреат 2 ступеня - Всеросійського грантового конкурсу театрів моди «ПРЕ-А-ПОРТЕ» в рамках конкурсу театрального мистецтва «Чайка» (Культурний фонд «Червоні вітрила»).

Та ін

Проекти Модельного агентства Наталії Коломенцевой

• організатор регіонального конкурсу «Міні Міс та Міні Містер Нижній Новгород», «Міні Міс та Містер Дзержинськ», фестивалю талантів «Гордість нації» (в рамках представника по Нижегородській області)
  • організатор регіонального конкурсу ерудиції, талантів і грації «Міс Випускниця»
  • співорганізатор конкурсів «Міс Політех», «Містер Політех»
  • організатор щорічного фестивалю талантів «Калейдоскоп стилю»

Адреса: м Дзержинськ, вул. Гайдара, 10 (5 корпус ДПІ НГТУ)

Контактні телефони: 8-951-90-40-951, 8 (831) 230-99-51.

Чисельність колективу: 15 людина

Щорічно проходять навчання: більше 200 чоловік дітей.

сайт: knmodels.ru