26-річний білорус виграв конкурс "Опералія" Пласідо Домінго. Обговорення на LiveInternet

Цитата повідомлення Маріна_Ушакова 26-річний білорус виграв конкурс "Опералія" Пласідо Домінго

2 вересня білоруський тенор Павло Петров прогримів на весь світ, ставши тріумфатором «Опералія».
«Опералія», створена чверть століття тому видатним оперним тенором і диригентом Пласідо Домінго, - це головний світовий трамплін на розгляд Великої Оперу, пише sb.by .
В її журі входять найвпливовіші менеджери по кастингу з «Метрополітен Опера», «Ковент Гарден», «Ла Скала». Їх вибір плюс авторитет Пласідо Домінго забезпечують лауреату миттєвий і яскравий злет.
При цьому конкурс найдемократичніший - для участі треба заплатити 10 доларів і відправити свій відеозапис через інтернет. При нинішніх відеокамерах і смартфонах це може зробити кожен.
В середньому на конкурс надходить 1000 заявок, відбирають лише 40 найталановитіших. При цьому не потрібно ні консерваторської диплома, ні рекомендацій від майстрів. Досить, щоб тобі було від 18 до 32 років, і щоб ти (так записано в умовах конкурсу!) «Був готовий співати на кращих сценах світу».

Далі треба пройти три тури, два під рояль, третій з оркестром, яким диригує сам Пласідо Домінго, в великому оперному театрі, набитому під зав'язку публікою з усього світу.
У цьому році «Опералія» проходила в Національному театрі Сан-Карлуш в Лісабоні. За сумою балів у фіналі виявилося 4 жінки і 8 чоловіків. І серед них білорус Павло Петров.
Вже це було неймовірним досягненням для нашої співочої школи. За всі 25 років існування «Опералія» жоден випускник Білоруської академії музики не зміг потрапити в фінал, хоча багато хто намагався.
У фіналі Павло Петров з репертуаром експериментувати не став і заспівав цілком традиційну для таких конкурсів арію Рудольфа з «Богеми» Пуччіні. І ця арія принесла білорусу сенсаційну перемогу.
Другий приз в чоловічому розряді дістався Мігранов Акопджаняну, а третій - Арсену Яковлєву. Обидва представляли Росію.

Павло Петров народився в Мінську. Навчався в Білоруської державної академії музики у професора Петра Васильовича Рідігера.
На другому курсі був зарахований до трупи Большого театру Білорусі і відразу призначений на головні партії: Ленський в «Євгенії Онєгіні», трохи пізніше - Альфред в «Травіаті». Намагався пробувати себе на різних сценах світу, але поки без особливих досягнень.
Тим яскравіше і сенсаційні його перемога в Лісабоні.

Звідси