Вихідні в Харкові: афіша заходів на вікенд 2-3 квітня

Харків, 1 квітня.

У Харкові нарешті потепліло, в суботу нам обіцяють до 13 градусів тепла. Чим зайнятися на вихідні в таку гарну погоду? Звичайно, можна поїхати на дачу і приступити до весняних посівних робіт. Але ми пропонуємо інші варіанти - виставки, спектаклі, концерти.

Напередодні теплих днів харків'яни і одягатися стали по-іншому. Погляньте на цю жінку - її сфотографував житель Харкова, коли вона прогулювалася по проспекту Ювілейний. Наряд витриманий в одному кольорі - жовте пальто, жовта капелюх, жовті лосини. Відвідувачі соціальних мереж високо оцінили сміливий наряд і назвали даму «сонечком», «кульбабою», і «англійською королевою». Давайте все одягнемося яскраво і підемо гуляти по Харкову!

Харків, 1 квітня

Даму назвали "сонечко", "кульбаба" і навіть "англійська королева"

По дорозі можна заглянути в Харківський художній музей, на виставку пам'яті Йоганна Адама Клейна. Це німецький художник-графік. Його роботи входили до складу колекції Аркадія Миколайовича Алфьорова - відомого збирача і дослідника гравюри, випускника Імператорського Харківського університету. Після смерті Алфьорова, за його заповітом, збори було передано в музей.

На виставці можна побачити понад 70 графічних аркушів, виконаних в різних техніках: акварелі, офорту і літографії. Художник брав участь у військових походах 1813-1814 років і робив військові замальовки. Він також цікавився етнографією, і малював численні жанрові композиції. Адреса музею - вул. Раднаркомівська, 11. Виставка працюватиме до 11 квітня.

Виставка працюватиме до 11 квітня

Художник працював в техніці акварелі, офорту, літографії

Любителі сучасної фотографії запрошуються до галереї Come In. Тут вже сьогодні відкривається виставка Михайла Педана «М». Фотограф зробив серію робіт "M is for Metro" в 1985-86 роках в харківському метрополітені. Він щодня їздив по двох лініях - синьою і червоною і проводив в метро півтори години в день. Ці хвилини не пройшли даром, в чому можна переконатися, побувавши на виставці. Адреса галереї Cоме in -вул. Данилевського, 26.

Фотограф робив знімки в харківському метро

В неділю 3 квітня, в клубі Спека виступає група Кровосток. Уже близько десяти років група виступає в жанрі «художній гангста-рок». Кровосток з'явився в 2004 році, і їх тексти миттєво були розтиражовані форумами і мережевими спільнотами. Композиції групи залучають монотонної манерою виконання, різкими висловлюваннями і кримінальними сюжетами.

Секрет успіху Кровостока - суміш гангста-репу, абстрактного хіп-хопу і пародії на самих себе. Брутальні тексти і музичні композиції створює творча інтелігенція: Антон Черняк - художник і поет, а Дмитро Файн - письменник і інсталятор. Їх альбом "Річка крові" став одним з найяскравіших дебютів нульових, а наступні чотири платівки кожен раз обговорювалися критиками і слухачами.

На концерті в клубі Спека Кровосток нагадає публіці свої кращі композиції, а також виконає пісні зі свого останнього альбому «Ломбард». Адреса клубу: вул. Плеханівська, 134а, ціна квитків: від 220 грн. до 500 грн.

Група працює в жанрі гангста-репу

Якщо гангста-реп вас не приваблює, напевно сподобається И.С.Бах і Ф.Мендельсон у виконанні Академічного симфонічного оркестру під керуванням Ігоря Шаповалова.

Концерт відбудеться 2 квітня в Харківській обласній філармонії. У ньому беруть участь: Олена Рой (скрипка), Дмитро Амстібовскій (скрипка), Катерина Амстібовская (скрипка), Галина Крилова (флейта), Ігор Титаренко (кларнет) .Оркестр виконає твори Йоганна Себастьяна Баха, Шарля Беріо, Ф.Данці і Ф. Мендельсона. Адреса філармонії: вул. Університетська, 11, ціна квитка: від 50 до 150 гривень.

Університетська, 11, ціна квитка: від 50 до 150 гривень

Це легкий, але глибокий виставу

Вистава «Ці вільні метелики або Маленький Донні, який переміг морок» за п'єсою Леонарда Герша - це проста і зрозуміла кожному історія. Це п'єса про любов - про любов молодих людей один до одного, про любов до своєї дитини. Про те, як складно відпустити «з під свого крила» дорослого сина чи дочку. Про те, що все проходить.

Вистава виглядає, як комедія, хоча це драма, в якій ставляться серйозні і важливі для кожного з нас питання. Але все закінчується добре! І після вистави глядачі виходять із залу з легким і спокійним станом душі. Спектакль грають 3 квітня в Харківському державному академічному українському драматичному театрі ім Т.Г.Шевченка. Адреса театр: вул. Сумська, 9, ціна квитків - від 50 до 280 гривень.