У Сімферополі знесуть Кримський академічний театр ляльок

Крим Медіа

У Сімферополі знесуть Кримський академічний театр ляльок. Про це з посиланням на "міністра культури" Криму Аріну Новосельський пише " Крим Медіа ".

"Найближчим часом приступлять до зносу діючої будівлі театру ляльок на вулиці Горького, 9, а через кілька місяців на цьому місці почнуть будівництво нового. Новосельська уточнила, що ескіз проекту вже затверджено, його вартість складе більше 1 млрд рублів (381 млн 330 тис. гривень). Новий проект передбачає будівництво чотириповерхового будинку і розширення території театру до скверу Республіки ", - йдеться в повідомленні.

За даними Новосельській, в театрі повністю змінять конструкцію сцени і побудують два будинки на 100 і 300 місць. У будівлі також розмістять Центр розвитку дитини. На час будівництва театр ляльок розмістять на базі Кримського академічного драматичного театру.

Відзначимо, Кримський академічний театр ляльок розпочав роботу в 1939 році як дитячий пересувний ляльковий театр для обслуговування колгоспів і радгоспів при ТЮГу. З 16 квітня 1944 р пересувний театр відновив роботу, отримавши нову назву - Кримський державний театр ляльок. Будівля театру було підірвано німцями. Після війни театр розміщується в невеликому приміщенні колишнього Будинку культури енергетиків.

Нагадаємо, в Криму суд у справі про вилучення будівлі Меджлісу перенесений на квітень.