У Омському театрі «Студія» Любові Єрмолаєва »пройде прем'єра вистави

Фото: ermolaeva.ru

Крім того, пройде бенефіс заслуженого діяча культури Омської області Ігоря Малахлва.

Завтра, 1 грудня на сцені міського драматичного театру «Студія» Любові Єрмолаєва »відбудеться прем'єра вистави« Він + Вона =? ». Вистава розпочнеться о 18:30.

Постановка є колаборації п'єси Анни Родіонової «Кішка на радіаторі» і розповіді Вікторії Токарєвої «Їхав Грека». За словами департаменту культури, жанр вистави можна визначити як «театральні фантазії на тему Любові з антрактом».

Крім вистави, глядачів чекає бенефіс заслуженого діяча культури Омської області Ігоря Малахова, який також є режисером-постановників. Цікаве рішення з назвою автор пояснює наступному: «любов не підпорядковується правилам, а живе своїм, часом непередбачуваною, життям». Знак питання кожен глядач сам поміняє на щось інше після перегляду вистави.

- Ігор Вікторович вміє поєднувати гостру сатиру з тонким ліризмом, ексцентрика з трагікомедією, гротеск з точним психологічним аналізом, є майстром монологів і творчих імпровізацій. Його режисерські пошуки відрізняються особливою увагою до класики вітчизняної літератури.

Крім режисерських робіт у Ігоря Малахова біліше 40 зіграних ролей. Серед них Очкарик ( «А вранці вони прокинулися» Василя Шукшина), Незнайомець, Оповідач ( «Цариця-Любов» Назима Хікмета), Сол Бозо ( «Дорога Памела» Джона Патріка), Плац-майор, Кінь Гнедко ( «Воля-волошки» Федора Достоєвського) і багато інших.

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?