Стівен Сігал зареєструвався як індивідуальний підприємець в Електросталі

23 серпня 2018 о 20:40
ТАСС

Хто має громадянство Росії американський кіноактор і майстер бойових мистецтв Стівен Сігал зареєструвався як індивідуальний підприємець (ІП) в інспекції ФНС по підмосковній Електросталі. Про це свідчать дані бази «Спарк».

Про це свідчать дані бази «Спарк»

Фото: прес-служба Кремля

У розділі про додаткові види діяльності Сігал вказав звукозапис і видання музичних творів. Основним видом є професійна і наукова діяльність. Крім того, актор збирається зайнятися виконавським мистецтвом і спробувати свої сили в області спорту. Серед іншого в базі фігурує пункт «видовищно-розважальна діяльність».

Сігал, який народився в США, отримав російське громадянство в листопаді 2016 року. Він часто відвідує РФ і неодноразово заявляв про свою симпатію до Росії. На початку квітня він став спецпредставником МЗС РФ по російсько-американським гуманітарним зв'язкам.

Якщо ви помітили помилку в тексті новини, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter