Сімферопольський цирк ім. Б. Тезікова - Культура, мистецтво - Цирк в Сімферополі. Сімферопольський цирк. Афіша цирку - Сімферополь

Каталог підприємств Каталог підприємств   Побутова техніка   (552)   Побутова хімія   (122)   Готелі, пансіонати   (555)   Знайомства   (38)   Зоотовари Побутова техніка (552) Побутова хімія (122) Готелі, пансіонати (555) Знайомства (38) Зоотовари. Ветеринарія (98) інструмент (104) канцтовари (63) Кафе, ресторани (265) Комп'ютери, ПО (306) Косметика, краса (245) Культура, мистецтво (132) Курси, навчання (244) меблі (417) Медицина (339) Нерухомість (504) устаткування (489) Освіта. наука (299) Одежа взуття (342) Вікна, двері (298) Відпочинок / Свято (569) охорона (183) Предмети інтер'єру (165) Продукти харчування (271) Робота (49) Реклама, поліграфія (420) Сад, город (187) Сантехніка (173) Спорт, туризм (411) Будівництво (1287) Сувеніри, подарунки (116) супермаркети (49) текстильні вироби (139) Товари для дітей (112) транспорт (896) послуги (1543) Фінансова діяльність (195) Фото. Відео (197) Господарсько-побутові товари (189) квіти (62) електротехнічні товари (157) Ювелірні вироби (47) Юридичні послуги (427) Різне (1328) Цирк
Сімферопольський цирк ім. Б. Тезікова
Адреса г. Симферополь, вул. Горького, 3 Телефон (3652) 27-20-05 - приймальня, (3652) 27-65-05 - каса, +7 (978) 072-56-15 - каса Сайт cirk.simf.com.ua

Добавити в:

Цирк, Сімферополь.

З 18 березня на манежі Сімферопольського цирку почнуться гастролі Московського цирку Юрія Нікуліна з новою програмою.
У програмі - переможці та лауреати міжнародних циркових фестивалів в Монте-Карло, Парижі, Китаї, Італії:
- повітряний політ над сіткою;
- колесо сміливості;
- атракціон "Дресировані ведмеді";
- кінний атракціон;
- дресировані собаки;
- вища школа верхової їзди;
- гімнасти на батутах;
- кращий еквілібрист Європи;
- один з кращих клоунських дуетів цирку Юрія Нікуліна
і велика програма.
У прем'єрних виставах планується участь директора-художнього керівника цирку Нікуліна - Максима Нікуліна.
Ціна квитків: від 300 до 1000 руб.

Опис: Сімферопольський державний цирк - це справжнє диво. Тільки тут можна побачити здивовані очі дорослих і дітей. Варто зауважити, що цирк - це не тільки радість, загадка і казка, це наполеглива важка праця, результатом якого є хвилини щастя прийшли на виступ глядачів.
Восени 1959 року в Сімферополі був побудований перший стаціонарний цирк. До цього часу в місто приїжджали тимчасові цирки-шапіто. Сімферопольський цирк ім. Тезікова був побудований в самому центрі міста і працював тільки влітку. Незабаром цирк був частково перебудований і став повноцінним стаціонарним цирком, який функціонував цілий рік.
Глядацька зала цирку розрахований на 1500 місць. І. Г. Вайсфельд - перший директор Сімферопольського цирку. У 1962 році цирк очолив Борис Миколайович Тєзіков, в честь якого в даний час він названий.

За 50 років існування, в Сімферопольському цирку встигли побувати зірки світового цирку, Народні та Заслужені артисти СРСР: Леонід Енгибаров, Юрій Нікулін, Довейко, Людмила і Володимир Шевченко, Ташкенбаєвих, Ігор і Еміль Кіо, Олівець, Філатови, Дурови, Волжанскіе, Мілаєв, Запашні, Ротман і Маковський, Ірина Бугримова, Берман, Корнілова, Вяткін, Маргарита Назарова і багато інших.
На манежі Сімферопольського цирку виступали багато колективів і артистів Грузії, Узбекистану, Молдови, Вірменії, Білорусії, Латвії, Казахстану, Литви, Азербайджану, Китаю, Болгарії, Польщі, Кенії, Румунії, Чехословаки і Угорщини.
Сімферопольський цирк на той момент не мав колишніх площ, додаткового манежу, репетіционних залів, а столиця Криму не був великим індустріальним центром, на базі Сімферопольського цирку були створені і випущені знамениті на весь світ циркові колективи:
в 1970 році «Цирк на воді»;
в 1971 році «Цирк на льоду»;
в 1976 році «Цирк-Ревю»;
в 1978 «Кінний девертісмент», а також цілий ряд номерів різного жанру.
У 1997 році Сімферопольський державний цирк очолив Тєзіков Борис Борисович, син другого директора Бориса Миколайовича Тезікова.
У 2001 році Верховна Рада України і уряд Криму прийняли рішення про реконструкцію цирку. У процесі реконструкції було прибудовано кафе, туалети для глядачів, нова будівля з касовим залом, поліпшений зал для глядачів, фойє цирку, адміністративні приміщення, оновлено звукове та світлове обладнання, поліпшені гардероби для глядачів і багато іншого. Через рік реконструкція була завершена. Глядацька зала після реконструкції вміщує 1200 глядачів.
У 2004 і 2005 роках колектив цирку заносився на міську дошку пошани, за заслуги соціально-економічного розвитку Сімферополя.
Крім цього, Сімферопольський цирк, на протязі довгих років, веде велику благодійну роботу в Криму. Діти всіх інтернатів, дитячих будинків і притулків можуть відвідувати циркові вистави безкоштовно.
Цирк ім. Тезікова - це одне з найбільш відвідуваних і улюблених місць сімферопольців і гостей не тільки Сімферополя, а й усього Криму.

план залу