Ростовський театр драми імені Горького

08 липня

Колективу Ростовської драми представили головного режисера

8 липня, в понеділок, в театрі відбулися урочисті збори колективу, на якому міністр культури Ростовської області Анна Дмитрієва представила трупі нового головного режисера Ростовської драми - Геннадія Шапошникова.

17 червня

Ростовський академічний театр драми імені Максима Горького відправляється на гастролі до Республіки Крим

З 13 по 18 липня 2019 року в Криму пройдуть гастролі Ростовського академічного театру драми імені Максима Горького. Вистави, в числі яких - знаменитий «Тихий Дон» М. Шолохова, будуть показані на майданчиках Ялти, Сімферополя та Севастополя.

14 червня

Христина Гаврюкова удостоєна звання "Заслужений артист Російської Федерації"

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про присвоєння почесного звання артистці Ростовського академічного театру драми ім. М. Горького.