"Зачарований Принц" Олег Винник розтопив серця відвідувачів кінотеатру Оскар

1. Популярні статті зараз

Вчора, 21 травня, в кінотеатрі Оскар (МФК Gulliver) відбувся довгоочікуваний допрем'єрний показ анімаційного мультфільму Зачарований Принц , Головного героя якого озвучив найбільш затребуваний артист України Олег Винник.

Олег Винник на допрем'єрному показі анімації Зачарований Принц Олег Винник на допрем'єрному показі анімації Зачарований Принц.

Вечірку на честь Зачарованого Принца відвідали багато зірок українського шоу-бізнесу: Анна Добриднєва, В'ячеслав Соломка, Юрій Корявченков, Артем Гагарін, Олександр Скічко, Катя Осадча, Яна Клочкова та солістки дуету Анна-Марія. Спеціальний гостем заходу став співак Олег Винник , Який подарував голос головному герою мультфільму, Принцу-красунчику.

Дивись більше фото з допрем'єрного показу мультфільму Зачарований Принц:

Популярні статті зараз

Головного героя зачарували в ранньому дитинстві. Тепер позичений встигнути знайти справжню любов до тих пір, поки йому не виповнилося 21 року. На цьому непростому шляху Принцу-красунчику належить подолати чимало випробувань і перешкод. Анімація від продюсерів усіма улюбленої дитячої франшизи Шрек відрізняється тонким гумором, несподіваними сюжетними поворотами і виразними персонажами.

Про те, як це - бути принцом-красенем, Олег Винник раніше розповідав: «Це мій перший досвід дубляжу мультфільмів і я дуже переживав перед початком роботи. Але робота настільки захопила мене, що працював я з величезним задоволенням. Це прекрасно - відчувати себе в ролі Принца ».

Дивись відеокліп Олега Винника на пісню Дай мені помріяті, яка звучить в мультфільмі Зачарований Принц: