Почався театральний фестиваль "Мельпомена Таврії"

У Херсоні в п'ятницю почався рекордний за кількістю театрів-учасників і вистав, які вони покажуть глядачеві, 19-й Міжнародний театральний фестиваль "Мельпомена Таврії".

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Нинішня театральна афіша фестивалю налічує 37 вистав 32 театрів з 11 країн світу, що є рекордом за 19 років Міжнародного театрального фестивалю" Мельпомена Таврії ", повідомив в п'ятницю в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша на церемонії представлення учасників і гостей фестивалю її ведучий.

У Херсоні в п'ятницю почався рекордний за кількістю театрів-учасників і вистав, які вони покажуть глядачеві, 19-й Міжнародний театральний фестиваль Мельпомена Таврії

У 19-му фестивалі "Мельпомена Таврії" беруть участь театри з України, Португалії, Польщі, Литви, Румунії, Вірменії, Білорусі, Туреччини, Угорщини, Франції, Грузії.

Нинішній фестиваль проходить під гаслом "Театри світу за мир".

"Всі театри-учасники із зарубіжних країн вже приїхали в Херсон. Всі доїхали", - сказав президент фестивалю, керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Куліша Олександр Книга.

Пройде 19-й міжнародний театральний фестиваль "Мельпомена Таврії" з 19 по 27 травня.

На 18-му Міжнародному театральному фестивалі "Мельпомена Таврії", який відбувся в Херсоні в травні 2016 року, 29 театрів показали 32 вистави. Учасниками фестивалю тоді були театри з 7 країн - України, Грузії, Румунії, Угорщини, Португалії, Австрії та Литви. Фестиваль проводиться в Херсоні з 1998 року.

Фото: Omnia, Sam / Форум Херсона